تور کیش نوروز

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.1 از 5 | از 116 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

افزایش حدودا دو برابری قیمت تور کیش نوروز 1403

حتی اگر همین الان هم قصد رزرو تور کیش نوروز 1403 را داشته باشید، باید مبلغی حدودا دو برابری برای پکیج‌های مسافرتی این مقصد نسبت به اسفند ماه بپردازید. با آغاز تعطیلات عید، تعداد تقاضا برای این تور نوروزی محبوب افزایش می‌یابد. در نتیجه با توجه به کمبود اتاق و صندلی‌های پروازها در شروع سال جدید، قیمت هتل‌ها و بلیط هواپیماها افزایش چشمگیری پیدا می‌کنند. به طبع با تغییر قیمت پروازها و هتل‌ها، هزینه‌ی رزرو تور نیز افزایش می‌یابد. طوری که در صورت عدم رزرو پکیج‌های مسافرتی در زمان مناسب امکان افزایش قیمت تور نوروزی کیش در روزهای پایانی سال حتی بیش از دو برابر قیمت در ماه‌های قبل هم وجود دارد.

منتظر تور لحظه آخری کیش در نوروز نمانید!

باتوجه به تقاضای زیاد برای رزرو تور نوروزی کیش، امکان خرید پکیج‌های لحظه آخری این مقصد در عید به نیت کاهش هزینه‌های سفر وجود ندارد. در عوض اگر کم کردن هزینه‌های سفرتان را دارید، رزرو تور کیش نوروز 1403 را حداقل از دو هفته الی یک ماه قبل از آغاز سال به شما پیشنهاد می‌دهیم. در صورت انجام این کار هتل‌ها و پروازها هنوز ظرفیت خالی دارند. اما در صورت تعلل برای رزرو تور و انداختن آن به هفته‌ی منتهی به پایان سال، ممکن است نتوانید ظرفیت خالی پیدا کنید یا هزینه‌های سفرتان بیش از پیش افزایش یابد.

جابجایی بیش از 200 هزار مسافر با قطار و هواپیما

امکان رزرو تور کیش هوایی و زمینی در نوروز وجود دارد. امکان رزرو تور هوایی کیش از اکثر شهرهایی که فرودگاه دارند، میسر است. به طور مثال می‌توان به شهرهای تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان اشاره کرد. البته باید در نظر داشته باشید که از شهرهایی مانند اصفهان و شیراز، پرواز کیش به صورت هر روزه انجام نمی‌شود.

مسافران تور زمینی کیش نوروز فقط از شهرهای تهران، مشهد و تبریز امکان رزرو دارند. با انتخاب این روش مسیری طولانی از هر یک از این شهرها به شیراز خواهید داشت و سپس با خودرو یا اتوبوس به بندرعباس می‌روید. از بندرعباس نیز با اتوبوس‌های دریایی یا لندینگ کرافت راهی کیش می‌شوید. با وجود اینکه هزینه‌های سفر شما از این طریق پایین‌تر است به دلیل سختی مسیر، انتخاب این نوع تورها را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم.

ترنج و داریوش؛ پرطرفدارترین هتل‌ها در نوروز

در بین هتل های کیش، اکثر اوقات در ایام پیک سفر هتل‌های ترنج و داریوش به دلیل امکانات و موقعیت مکانی مناسب زودتر از سایر اقامتگاه‌های شهر تکمیل ظرفیت می‌شوند. به همین دلیل اگر اصرار به اقامت نوروزی در یکی از هتل‌های مذکور دارید، باید حتی قبل از پایان اسفند تور خود را رزرو کرده باشید. البته امکان اقامت در هتل‌هایی با امکانات مشابه به این دو مجموعه در طول یک ماه مانده به عید وجود دارد. برای رزرو هتل‌های لوکس جایگزیرن ترنج و داریوش در ایام عید می‌توانید به سراغ مارینا پارک یا هتل پانوراما بروید. این هتل‌ها اتاق‌هایی دارند که اقامت را برای خانواده‌ها آسان‌تر می‌کنند.

اتاق‌های کانکت، مناسب اقامت خانواده‌ها در نوروز

برخی از هتل‌های کیش از جمله پانوراما اتاق‌های شبیه به یک سوئیت کوچک دارند که شرایط اقامت مسافران را راحت‌تر می‌کنند. در واقع این واحدهای اقامتی هتل‌ها، دو اتاق را به یکدیگر متصل می‌کنند و امکان اقامت 4 نفر همزمان را به میهمانان می‌دهند. این اتاق‌ها علاوه‌بر بزرگ‌تر بودن، قیمت پایین‌تری هم نسبت به دو اتاق دو نفره دارند. البته اگر قصد کاهش هزینه‌های سفرتان با خانواده را دارید، انتخاب سوئیست‌ها یا هتل‌های سه ستاره کیش را برای اقامت به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سوئیت و هتل 3 ستاره، گزینه‌های ارزان مسافران کیش

اگر قصد رزرهتل‌های سه ستاره، در دسترس‌ترین گزینه برای مسافران تور نوروزي کیش است که می‌توانید با اقامت در آن‌ها هزینه‌ی سفر خود را کاهش دهید. اما در صورتی که با تعداد نفراتی بیش از 4 نفر قصد رزرو تور کیش نوروز 1403 را دارید، اقامت در سوئیت‌ها گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. سوئیت‌ها به صورت اختصاصی به شما ارائه داده می‌شود و هر سه وعده‌ی غذایی در صورت اقامت در این نوع اقامتگاه‌ها به عهده‌ی خودتان است.

کنسرت خوانندگان بزرگ و جنگ‌های نوروزی در جزیره

به طور معمول هر ساله تعدادی از خوانندگان تور نوروزی کیش را برای برگزاری کنسرت‌های خود در آغاز سال انتخاب می‌کنند. علاوه‌بر خوانندگان برخی از جُنگ‌های نوروزی نیز با آغاز سال نو در کیش برگزار می‌شوند. البته به دلیل تقارن عید با ماه رمضان احتمالا اکثر کنسرت‌ها و مراسم‌های شاد کیش در ساعات شبانگاهی برگزار می‌شوند. برخی از هتل‌ها در نوروز میزبان چنین مراسماتی هستند. در صورتی که شما هم قصد رزرو تور کیش نوروز 1403 را دارید، می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی هتل های کیش، با چنین اقامتگاه‌هایی آشنا شوید.

خدمات آژانس‌های مسافرتی به مسافران تور کیش نوروز

در صورت رزرو تور کیش نوروز 1403 از سایت لحظه آخر، خدمات زیر از سوی آژانس‌های مسافرتی به شما ارائه می‌شود:

  •  خرید بلیط
  • رزرو هتل با صبحانه (در صورت رزرو هتل‌هایی مانند ترنج امکان اقامت با صبحانه و ناهار وجود دارد)
  • پشتیبانی سفر
  • ترانسفر فرودگاهی (در صورت درخواست شما با هزینه جداگانه)

مقایسه قیمت تور بین بیش از 20 پکیج در لحظه آخر

شما می‌توانید از طریق سایت لحظه آخر و در میان تورهای داخلی قیمت چندین نوع تور کیش نوروز 1403 را از آژانس‌های مختلف مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه کنید. پس از انجام این فرآیند نیز می‌توانید با انتخاب پکیج مورد نظرتان (ترکیبی از پرواز و هتل)، تور خود را رزرو کنید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است