تور گرجستان نوروز

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.6 از 5 | از 100 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تفاوت 50 درصدی قیمت تور گرجستان نوروز با زمستان

نمی‌توانید تور گرجستان نوروز 1403 را با همان قیمت پکیج‌های مسافرتی این مقصد در زمستان رزرو کنید. شما باید حداقل بودجه‌ی خود را 50 درصد نسبت فصل زمستان افزایش دهید. البته اگر تور نوروزی گرجستان را به موقع رزرو کرده باشید. در غیر این صورت بایستی مبلغ پرداختی خود در نوروز نسبت به بهار را به دو برابر زمستان برسانید.

تور گرجستان نوروز

با رزرو تور لحظه آخری گرجستان هزینه سفر کم نمی‌شود!

امکان رزرو تور گرجستان به صورت ارزان و لححظه آخری برای کاهش هزینه‌های سفر وجود ندارد؛ زیرا در این مقطع از سال تعداد مسافران این کشور نسبت به زمستان حدودا دو برابر می‌شود. در نتیجه صندلی پروازها و اتوبوس‌ها از چند روز مانده به آغاز سال جدید تکمیل ظرفیت می‌شوند و عملا امکان رزرو تور لحظه آخری به قصد کاهش هزینه‌های سفرتان وجود ندارد. به همین دلیل هم باید برای کاهش هزینه‌های سفرتان این تور را حداقل دو یا سه هفته قبل از زمان سفرتان کنید تا امکان جلوگیری از افزایش خرج و مخارج‌تان را داشته باشید.

رزرو تور هوایی گرجستان نوروز با چالش‌های کم‌تر

به همان اندازه که طی کردن مسیر هوایی نسبت به زمینی، چالش‌های کم‌تر دارد، دردسرهای رزرو تور گرجستان نوروز به صورت هوایی هم نسبت به پکیج‌های مسافرتی زمینی کم‌تر است. معمولا به دلیل هزینه‌ی بالاتر تور هوایی نسبت به پکیج های زمینی و تعداد بیشتر هواپیماها نسبت به اتوبوس‌های این مسیر، دردسرهای رزرو بلیط پرواز کم‌تر است. هرچند که برای رزرو تور گرجستان عید 1403 به صورت هوایی هم باید مانند دیگر تورهای نوروزی در زمان مناسب، اقدامات لازم را انجام داده باشید.

رزرو تور هوایی گرجستان نوروز

 

تور گرجستان زمینی؛ دنبال پکیج‌های ارزان نباشید!

تورهای زمینی گرجستان بین دو کشور ترکیه و گرجستان انجام می‌شود. این مسیر از تهران آغاز می‌شود. سپس از تبریز و مرزهای ایران می‌گذرید تا به شهر ترابزون برسید. بخشی از اقامت شما در این شهر خواهد بود. پس از آن به صورت مستقیم به شهر باتومی سفر می‌کنید و پس از اقامت در این شهر به ایران باز می‌گردید. هر چند که با رزرو این تور امکان بازدید از شهرهای مختلف برای شما فراهم می‌شود. اما اگر کودک خردسال یا سالمند در سفر همراه شما است، رزرو تور گرجستان نوروز به صورت زمینی را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. ضمن اینکه باید در نظر داشته باشید که قیمت این تور با وجود زمینی بودن آن به هیچ عنوان پایین نیست!

تور گرجستان زمینی نوروز

رزرو تور تفلیس باتومی نوروز؛ یک تیر و دو نشان

در صورتی که تور تفلیس نوروز 1403 را به تنهایی رزرو کنید، شما فقط به جاذبه‌های این شهر دسترسی خواهید داشت. بنابراین اگر قصد بازدید از هر دو شهر مهم این کشور را با یک بار هزینه را دارید، رزرو تور ترکیبی تفلیس و باتومی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. با رزرو این تور، با پرواز به تفلیس رفته و مسیر بین تفلیس و باتومی را هم با اتوبوس طی می‌کنید. در این صورت هم به تماشای جاذبه‌های تاریخی می‌روید و هم از تفریحات ساحلی و پرهیجان در باتومی لذت می‌برید.

رزرو تور تفلیس باتومی نوروز

آب و هوای تفلیس در نوروز برای گردش مناسب است؟

دمای تفلیس در نوروز بین 0 تا 15 درجه‌ی سانتیگراد است. پس برای گشت و گذار در شهر به خصوص در شب باید لباس‌های گرم همراه‌تان باشد. ضمن اینکه باید در نظر بگیرید که تعطیلات نوروز هنوز هم بهترین زمان برای استفاده از تفریحات دریایی در شهر باتومی نیست. اما در صورتی که دمای آب مناسب باشد، امکان استفاده از آن را خواهید داشت.

برای رزرو تور گرجستان نوروز 1403 به ویزا نیاز داریم؟

برای رزرو تور گرجستان نوروز 1403 به صورت زمینی یا هوایی نیازی به ویزا نخواهید داشت. برای رزرو این تور خارجی فقط کافیست شناسنامه، کارت ملی و یک پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار را به آژانس مسافرتی طرف قراردادتان ارائه دهید.

شرایط و مدترک لازم برای رزرو تور گرجستان نوروز 1403

خدماتی که به مسافران تور گرجستان نوروز ارائه می‌شود

در صورت رزرو تور عید گرجستان خدمات زیر از سوی آژانس‌های مسافرتی به شما ارائه می‌شود:

  1. رزرو هتل با صبحانه
  2. بلیط رفت و برگشت پرواز یا اتوبوس‌های VIP
  3. تور لیدر فارسی زبان
  4. ترانسفر شهری و فرودگاهی (در صورت ذکر داخل قرارداد)
  5. بیمه نامه مسافرتی

تورهای اقساطی؛ پیشنهاد جذاب لحظه آخر به مسافران

هرچند که تور گرجستان نوروز به دلیل استقبال زیاد خیلی زود تکمیل ظرفیت می‌شود و در این مقطع از سال امکان ارائه‌ی تورهای اقساطی وجود ندارد. اما اگر قصد رزرو تورهای اقساطی گرجستان را داشته باشید، در ایام غیر پیک، مانند نیمه دوم فروردین این پکیج‌ها از سوی آژانس‌های مسافرتی در سایت لحظه آخر ارائه می‌شود.  

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است