تور دبی نوروز

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.1 از 5 | از 100 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

اطلاعی از قیمت تور دبی نوروز 1403 دارید؟

قیمت تور دبی نوروز 1403 نسبت به زمستان حداقل 70 درصد افزایش پیدا می‌کند. دلیل اصلی آن هم افزایش تعداد متقاضیانی است که این تعطیلات را بهترین فرصت برای بازدید از شهر دبی می‌دانند. در واقع نوروز، بهترین زمان از نظر آب و هوا برای بازدید از این شهر به شمار می‌رود. در تعطیلات نوروزی سال 1403 دمای شهر دبی بین 19 تا 32 درجه سانتیگراد است. با توجه‌به این شرایط آب‌وهوایی می‌توانید به راحتی در سطح شهر با لباس‌های خنک و نخی قدم بزنید. همین شرایط آب‌وهوایی مطلوب هم یکی از دلایل اصلی‌ای است که مسافران تا قبل از افزایش دمای هوا، تا اخر فروردین به این شهر بروند.

اطلاعی از قیمت تور دبی نوروز 1403 دارید؟

سفر در نیمه دوم فروردین، هزینه‌ها را کاهش نمی‌دهد!

امکان رزرو تور دبی در نیمه‌ی دوم فروردین برای کاهش هزینه‌ها وجود ندارد؛ زیرا قیمت تور دبی حتی در نیمه‌ی دوم این ماه به دلیل تداوم سفرها به این شهر ثابت می‌ماند. در نتیجه فرقی ندارد که کدام زمان را برای سفر به دبی در فروردین انتخاب می‌کنید. اگر قصد سفر به این شهر در نوروز همراه با کاهش هزینه‌های‌تان را دارید، باید راه‌های دیگری را امتحان کنید. به طور مثال انتخاب زمان مناسب برای خرید تور دبی بهترین راه پیش روی شما خواهد بود.

سفر در نیمه دوم فروردین، هزینه‌ها را کاهش نمی‌دهد!

رزرو تور دبی در زمان مناسب؛ راه حل کنترل هزینه

بهترین راه برای کاهش هزینه‌های رزرو تور دبی بهار 1403، انتخاب زمان مناسب برای خرید آن است. باتوجه‌ به تعداد زیاد متقاضیان این پکیج مسافرتی نسبت به تورهای نوروزی، ظرفیت پروازها و هتل‌ها از دو هفته مانده به عید پر می‌شوند. پس امکان رزرو تور لحظه آخری دبی برای کاهش هزینه‌ی سفر وجود ندارد. برعکس، هرچقدر به فروردین ماه 1403 نزدیک‌تر شویم، هزینه‌های رزرو هتل و هواپیما افزایش می‌یابد. پس برای کنترل هزینه‌ها باید حداقل از دو هفته قبل، به دنبال رزرو تور باشید. البته رزرو تور دبی از دو هفته قبل فقط مختص مسافران مبدا تهران است. چون در صورتی که ساکن شهری دیگر باشید، محدودیت پروازها بیشتر و به طبع پیدا کردن بلیط سخت‌تر می‌باشد.

 4 شهر مبدا تور نوروزی دبی در دسترس مسافران

پروازهای دبی در نوروز از شهرهای تهران، شیراز، مشهد و تبریز انجام می‌شود. تور دبی نوروز از تهران به صورت همه روزه برگزار می‌شود. اما تعداد پروازها از شهرهای دیگر کمی محدودتر است. شما می‌توانید با خواندن جدول زیر، از روزهای پروازها و ایرلاین‌های برگزار کننده‌ی پرواز در هر شهر مطلع شوید:

مبدا

ایرلاین‌ها

در کدام روزهای هفته پرواز دارند؟

تور دبی نوروز 1403 از شیراز

ایران ایر، فلای دبی و ایر عربیا

پروازهای شیراز دبی به صورت روزانه در نوروز برگزار می‌شود.

تور دبی نوروز 1403 از تبریز

ایران ایرتور و ترکیش ایرلاینز

پروازهای ترکیش ایرلاینز به صورت هرروزه و ایران‌ایرتور فقط در برخی روزهای هفته برگزار می‌شود.69ای نوروزی

تور دبی از مشهد نوروز 1403

فلای دبی و ایر عربیا

در نوروز امکان رزرو پروازهای ایرعربیا و فلای دبی به صورت روزانه وجود دارد.

 

در نظر داشته باشید که در برخی موارد، هزینه‌ی تور شما با رزرو پرواز از مبدا شهرهایی به غیر از تهران افزایش چشمگیری می‌یابد. به طور مثال قیمت پروازهای ترکیش ایرلاینز از تبریز به دبی حدودا دو برابر پروازهای ماهان و ایران ایر از شهرهای دیگر است؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که در زمان سفر، پرواز مناسبی از شهر مدنظرتان وجود نداشت، پروازهای مبدا تهران را برای آغاز سفرتان انتخاب کنید.

شرایط دریافت ویزای دبی؛ همین الان اقدام کنید!

دریافت ویزای امارات حدود 5 تا 7 روز کاری صادر می‌شود. اما در صورت رزرو تور نوروز ممکن است زمان صدورز ویزا دستخوش تغییراتی شود. برای جلوگیری از این مشکل پیشنهاد می‌کنیم، مدارک زیرا را از سه هفته و حتی یک ماه قبل به کارشناسان آژانس گردشگری طرف قراردادتان ارائه دهید:

  1. پاسپورت با هفت ماه اعتبار
  2. عکس 3 در 4 با پس زمینه سفید و جدید
  3. شناسنامه

در نظر داشته باشید که این ویزا به صورت الکنرونیکی صادر می‌شود. این ویزا به مدت شصت روز اعتبار دارد و با همراه داشتن آن می‌توانید تا مدت 10 روز در دبی بمانید.

شرایط دریافت ویزای دبی؛ همین الان اقدام کنید!

با توجه‌به هزینه‌های سفر، هتل لوکس رزرو کنید!

گذشته از قیمت بالای تور دبی نوروز، حتی با اقامت در هتل‌های دو و سه ستاره این شهر در ایام تعطیلات عید، هزینه‌های سفرتان بسیار زیاد خواهد بود. هزینه‌های رفت و آمد و استفاده از تفریحات را نیز به این مبالغ اضافه کنید. پس باتوجه‌به این هزینه‌ها ممکن است رزرو یک هتل ارزان برای سفر تفریحی کیفیت اقامت‌تان را پایین بیاورد و باعث نارضایتی شما از سفر شود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با کمی هزینه‌ی بیشتر، هتل‌های 4 یا 5 ستاره را در این شهر رزرو کنید.

با توجه‌به هزینه‌های سفر، هتل لوکس رزرو کنید!

خدماتی که به مسافران تور دبی نوروز 1403 ارائه می‌شود

در صورت رزرو تور دبی نوروزی دبی از سایت لحظه آخر، آژانس‌های مسافرتی خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهند:

  • رزرو هتل با صبحانه
  • رزرو بلییط پرواز
  • اخذ ویزا (در صورت ذکر داخل قرارداد)
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه نامه مسافرتی

رزرو تور دبی نوروز از سایت لحظه آخر با پشتیبانی

آژانس‌های گردشگری در سایت لحظه آخر، تور دبی نوروز را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با مقایسه‌ی پکیج‌های مسافرتی، بهترین تور را در زمان مدنظرتان رزرو کنید. پس از رزرو تور نیز می‌توانید در صورت بروز مشکل با آژانس طرف قراردادتان تماس بگیرید. حتی در صورت رفع نشدن مسئله‌ی شما امکان گزارش تخلف در سایت لحظه آخر وجود دارد تا کارشناسان پشتیبانی این سایت از طریق آژانس به مشکل شما رسیدگی کنند.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است