Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 123 کاربران به تور کیش از ساری

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران
تور کیش 12 مهر
3
ماهان - ماهان
12 مهر - 15 مهر
آرانا پرواز
4,400,000
تور کیش مهر
3
چابهار - وارش
14 مهر - 17 مهر
ره بال آسمان
7,450,000
تور کیش مهر اقساطی
3
ساها - ماهان
13 مهر - 16 مهر
گردشگر زمان
3,670,000
تور کیش مهر
4
فلای پرشیا - زاگرس
14 مهر - 18 مهر
فرجام پرواز
3,585,000
تور کیش مهر اقساطی
2
چابهار - اروان
14 مهر - 16 مهر
گردشگر زمان
3,360,000
تور کیش پاییز اقساطی
5
اروان - فلای پرشیا
11 مهر - 20 مهر
آرشین پرواز
4,500,000

اگر ساکن ساری هستید و قصد سفر به کیش را دارید و به دنبال رزرو تور کیش از ساری می‌باشید. احتمالا این سوال در ذهن‌تان به وجود می‌آید که آیا تور ساری به کیش هم برگزار می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، برگزار می‌شود. اما دارای یک سری نکات می‌باشد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

قیمت تور کیش از ساری

قیمت تور ساری براساس فاکتور‌هایی مانند زمان حرکت، مدت اقامت، نوع خدمات هتل، تعداد ستاره‌های هتل، مدت اقامت شما و از تاریخ سفر شما به کیش بستگی دارد. شما می‌توانید با تماس و مشاوره گرفتن از کارشناسان با تجربه ما در لحظه آخر بهترین انتخاب خود را برای بهترین کیفیت تور کیش از ساری را دریافت نمایید.

کدام تور کیش برای شما بهترین انتخاب است؟

تور لحظه آخری کیش از ساری

همانطور که از نام این تور معلوم است باید آماده سفر باشید. تور لحظه آخری از ساری به توری گفته می‌شود که در زمانی نزدیک به اجرای تور اعلام می‌شود. اما چرا لحظه آخر؟ در برخی از تورها به علت تکمیل نشدن ظرفیت، برای جلوگیری از ضرر، آژانس مربوطه یا ایر‌لاین مربوطه و یا حتی هتل مربوطه یک تخفیف چشم‌گیر بر روی قیمت‌های خود ارائه می‌دهند که به این عمل تور لحظه آخری گفته می‌شود. فقط این اعلام تخفیف نهایتا یک یا دو روز قبل از زمان اجرای تور لحظه آخری کیش از ساری اعلام می‌گردد. ضمنا تور کيش لحظه آخری از ساری به معنی بی‌کیفیت بودن یا چیز دیگری نیست و به معنی توری با کیفیت ولی با قیمت مناسب‌تر می‌باشد.

تور کیش از ساری

تور ارزان کیش از ساری به چه عواملی بستگی دارد؟

تور ارزان کیش از ساری به عواملی مختلف بستگی دارد. در قدم اول باید بدانید منظورتان از تور کیش ارزان از ساری به چه معناست! بله درست متوجه شدید 2 معنی دارد. معنی اول اینکه پایین‌ترین قیمتی که می‌توان به کیش سفر کرد چقدر است؟! که معمولا شامل بی‌کیفیت‌ترین پرواز، بدترین ساعت پروازی، بی امکانات‌ترین هتل، دورترین نقطه، کم‌ترین شب اقامت و … می‌باشد. معنی دیگر هم این است که یک تور خوب را به معنی واقعی با قیمت ارزان‌تر تهیه کنیم. که برای دست یابی به این موضوع، شما باید تور را از یک آژانس معتبر و با تجربه تهیه کنید. با این روش از تخفیفات و اعتبار آن‌ها استفاده می‌کنید و یک تور ارزان کیش از ساری را با بهترین کیفیت تجربه خواهید کرد.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است