تور استانبول خرداد

3 تور از 1 آژانس
امتیاز 4.4 از 5 | از 103 کاربر

نبود محصلان عامل قیمت پایین تور استانبول خرداد

بسیاری از مسافران به دلیل داشتن محصل در خانواده، تور استانبول خرداد را رزرو نمی‌کنند. به همین دلیل هم تقاضا برای سفر به این شهر کم است. به طبع هزینه‌ی رزرو پکیج‌های مسافرتی استانبول نیز با کاهش تقاضای سفر کم‌تر از سایر ماه‌های سال می‌شود. به خصوص اگر قصد مقایسه قیمت تور خرداد استانبول را با تیر و اردیبهشت داشه باشید. حتی در این حالت نیز قیمت تور استانبول نسبت به این دو ماه از سال کم‌تر است. در واقع می‌توان گفت که جهت رزرو تور استانبول ارزان در فصل بهار بایستی این ماه را برای سفر انتخاب کنید. اما نکته‌ی مهم در مورد سفر به استانبول در خرداد این است که پایتخت گردشگری ترکیه بهترین شرایط ممکن را برای سفر از سایر کشورها در این ماه دارد.

پایین ترین قیمت تور استانبول خرداد

شرایط آب‌وهوایی استانبول در خرداد ایده‌آل است

دلیل اصلی اینکه تور استانبول در ماه خرداد توسط مسافران سایر کشورها طرفداران زیادی دارد، شرایط ایده‌آل آب‌وهوایی این شهر است. در خرداد ماه دمای هوای استانبول بین 15 تا 25 درجه سانتیگراد متغییر خواهد بود. به همین دلیل هم شرایط برای استفاده از تفریحات مختلف از جمله سرگرمی‌های دریایی در این ایام فراهم است. در واقع گرمای هوای استانبول در خرداد نسبت به اردیبهشت ماه بیشتر می‌شود.

خرداد؛ بهترین زمان سفر به استانبول

شرایط آسان خرید تور لحظه آخری با وجود تعداد زیاد پرواز

تعداد پرواز تهران به استانبول در خرداد ماه تا اندازه‌ای است که برخی از هواپیماهای این مسیر با صندلی خالی به ترکیه یا بالعکس پرواز می‌کنند. در این شرایط بلیط پروازهای استانبول با قیمت ارزان‌تری به مسافران ارائه می‌شود تا ظرفیت تمام صندلی‌های هواپیماها تکمیل گردد. به همین دلیل هم می‌توانید تور استانبول لحظه آخری را با قیمت ارزان‌تر در خرداد ماه رزرو کنید.

تور استانبول خرداد لحظه آخری

خدمات آژانس‌ها به مسافران تور استانبول خرداد

در صورت رزرو تور استانبول خرداد 1403 از سایت لحظه آخر، خدمات زیر توسط آژانس‌های مسافرتی به شما ارائه می‌شود:

  1. بلیط پرواز
  2. رزرو هتل های استانبول با صبحانه
  3. بیمه نامه مسافرتی
  4. گشت شهری آپشنال

رزرو تور استانبول خرداد با قیمت ویژه و اقساطی

مسافران تور استانبول خرداد 1403 می‌توانند پکیج‌های مسافرتی به مقصد این شهر را از طریق سایت لحظه آخر به صورت اقساطی نیز رزرو کنند. به این ترتیب بایستی نیمی از هزینه تور استانبول قبل از شروع سفر پرداخت شده و سپس در طی حدود 7 قسط مابقی مبلغ تور به آژانس مسافرتی پرداخت شود. در نظر داشته باشید که مبلغ تور با رزرو این دست پکیج‌های مسافرتی کمی گران‌تر است.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است