تور گرجستان از مشهد

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.1 از 5 | از 126 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران

تور گرجستان از مشهد؛ مسافتی طولانی با پرواز 9 تا 18 ساعته!

تور گرجستان از مشهد هوایی یک پرواز 9 تا 18 ساعته است و علت این مسئله هم نبودن پرواز مستقیم از مشهد به این کشور است. در صورتی که بخواهید با تور هوایی از شهر مشهد به کشور گرجستان سفر کنید در بهترین حالت حدود 9 ساعت مسیر پیش روی شماست. این هواپیما در شهر دبی توقف کرده و مسافرگیری می‌کند سپس شهر دبی را به مقصد گرجستان ترک می‌کند. این مسائل به زمان پرواز می‌افزاید؛ اما یک راه چاره پیش روی شماست! پیشنهاد می‌کنیم اگر طاقت این مسیر طولانی را ندارید؛ یک بلیط از مشهد به تهران بگیرید و از تهران یک پرواز مستقیم به گرجستان داشته باشید. این راه، انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

تور گرجستان از مشهد

قیمت تور گرجستان از مشهد گران است

علاوه بر طولانی بودن ساعت پرواز باید گفت قیمت تور گرحستان از مشهد هم نسبتا گران است؛ چرا که مسافت بین مشهد تا این کشور زیاد است و همانطور که انتظار می‌رود این مسئله روی قیمت تاثیر زیادی دارد. به طور کلی باید گفت قیمت این تور از تهران مقرون به صرفه‌تر تمام می‌شود؛ پس عاقلانه‌ترین کار این است که به جای رزرو تور گرجستان از مشهد، این تور را مستقیم از تهران رزرو کنید. رزرو بلیط مشهد به تهران و سپس تهران به گرجستان هم کم هزینه‌تر است و هم کوتاه‌تر! پس توصیه ما این است اگر قصد دارید از مشهد با تور به کشور گرجستان سفر کنید ابتدا به تهران بیایید و از تهران به گرجستان بروید.

چقدر برای تور گرجستان از مشهد هزینه کنیم؟

تور گرجستان -  لیستی از به روز ترین قیمت تورهای گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف

تور گرجستان از مشهد با چه ایرلاین‌هایی برگزار می‌شود؟

اگر روی تصمیم خود هستید و می‌خواهید این تور را از مشهد رزرو کنید باید بگوییم اکثر ایرلاین‌های برگزارکننده تور مشهد به گرجستان خارجی هستند؛ به همین علت بیشتر پروازها غیرمستقیم است و هزینه پروازها گران‌تر تمام می‌شود. دو ایرلاین اصلی برگزارکننده این پرواز فلای دبی و ترکیش ایرلاین است که هزینه بلیط آن‌ها کمی بالا است.

با این پروازها از مشهد به گرجستان بروید!

خرداد تا آبان ماه؛ بهترین زمان رزرو تور گرجستان از مشهد

اگر آب و هوای خوب، معتدل و دلپذیر می‌خواهید پیشنهاد می‌کنیم تور گرجستان از مشهد را در بازه خرداد تا آبان ماه رزرو کنید. در این زمان آب و هوای گرم و دلچسبی در گرجستان حاکم است و بهترین زمان برای تفریحاتی مانند کوه‌نوردی، پاراگلایدر و ماهی‌گیری خواهد بود. البته فراموش نکنید که قیمت تور گرجستان از مشهد در این بازه در گران‌ترین حد ممکن است؛ چرا که تعداد گردشگران زیاد می‌شود. در مقابل در فصل‌های سرد قیمت این تور کاهش میابد.

چه وقت از مشهد به گرجستان سفر کنیم؟

خدمات تور گرجستان از مشهد لحظه آخر

از آنجایی که تور گرجستان از مشهد لحظه آخر توسط آژانس‌های مختلفی برگزار می‌شود، ممکن است خدمات تور هر آژانس با دیگری کمی متفاوت باشد؛ اما بیشتر خدماتی که توسط این آژانس‌ها ارائه داده می‌شود شامل بلیط رفت و برگشت، هتل با صبحانه رایگان، بیمه مسافرتی، گشت شهری و تور لیدر، پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مشاوره رایگان است. برای رزرو تور مشهد به گرجستان با بهترین قیمت، با آژانس‌های لحظه آخر در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است