Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به تور دبی پاییز
تور دبی مهر
3
ایران ایرتور - ایران ایرتور
14 مهر - 17 مهر
کتیبه آریایی
14,990,000
تور دبی مهر
3
ایران ایرتور - ایران ایرتور
14 مهر - 24 مهر
آتا گشت ایرانیان
16,500,000
تور دبی مهر
3
ایران ایرتور - ایران ایرتور
14 مهر - 17 مهر
ژینو پرواز
16,200,000
تور دبی مهر
3
ایر عربیا - ایر عربیا
7 مهر - 10 مهر
آسمان سپید
14,250,000
تور دبی مهر اقساطی
3
ایر عربیا - ایر عربیا
7 مهر - 10 مهر
گردشگر زمان
14,250,000
تور دبی مهر
3
ایران ایرتور - ایران ایرتور
7 مهر - 17 مهر
فرجام پرواز
14,600,000
تور دبی مهر
4
ایران ایرتور - ایران ایرتور
17 مهر - 21 مهر
آتا گشت ایرانیان
19,990,000
تور دبی پاییز نیم میلیون تخفیف
4
ایر عربیا - ایر عربیا
7 مهر - 14 مهر
آتوسا پرواز پارس
13,990,000
تور دبی مهر اقساطی
3
فلای دبی - فلای دبی
14 مهر - 17 مهر
ندا پرواز
16,985,000
تور دبی مهر
5
ماهان - ماهان
15 مهر - 20 مهر
سحر سفر
22,370,000

تور دبی پاییز  دارای مزایای متعددی است. یکی از این مزایا، خلوتی شهر و کاهش هزینه‌های سفر است. سفر به دبی در تور دبی پاییز نسبت به سایر فصل‌های سال ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. زیرا فصل پاییز، فصلی نیست که به عنوان تعطیلات شناخته شود و از اوایل پاییز، تراکم گردشگران در این شهر کاهش می‌یابد. به همین دلیل، هزینه‌های مربوط به اقامت، خوراک، پوشاک، سوغاتی و تفریح و بازدید از جاذبه‌های گردشگری در این فصل کمتر از فصل‌های دیگر سال، به خصوص بهار و تابستان، خواهد بود. البته فصل تابستان نیز به عنوان کم‌هزینه‌ترین فصل برای سفر به دبی شناخته می‌شود، اما از نظر شرایط اقلیمی و آب و هوا، وضعیت مطلوبی ندارد و گردشگران در این فصل با هوای بسیار گرم و مرطوب روبه‌رو و طاقت‌فرسا می‌شوند.

تور دبی پاییز

قیمت تور دبی پاییز 1402

قیمت تور دبی به عوامل مختلفی مانند پرواز، هتل، و نرخ درهم بستگی دارد. در کل، از ایران، چهار پرواز اصلی مستقیم به مقصد دبی ارائه می‌شود که شامل پروازهای ماهان، ایر عربیا، ایران ایر و امارات می‌شوند. در انتخاب هتل، باید به موقعیت جغرافیایی آن توجه کنید. همچنین، بودجه شخصی هر فرد ممکن است متفاوت باشد و شما باید با توجه به بودجه خود، هتل مورد نظر را انتخاب کنید. به عنوان مثال، هتل‌های ۵ ستاره و ۳ ستاره هم از نظر قیمت و هم امکانات، تفاوت‌های بسیاری دارند. قیمت درهم نیز تأثیر زیادی در هزینه تور دبی دارد. برای اطلاع از قیمت‌ها، می توانید قبل از رزرو تور و بلیط، از سامانه رزرواسیون سایت ندا بال آسمان استفاده کنید و قیمت‌ها را بررسی کنید. با مشاهده قیمت‌ها، می توانید برنامه ریزی مناسبی برای سفر خود انجام داده و تصمیم به مسافرت بگیرید.

توجه!

در فصل پاییز سال ۱۴۰۲، قیمت تورها به نسبت شش ماه قبل حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش می‌یابد. این افزایش قیمت طبیعی است و به دلیل تعادل آب و هوا و افزایش تقاضا برای سفر به دبی رخ می‌دهد. در بهار و تابستان، به دلیل افزایش شدید دمای هوا در دبی، تعداد مسافران به این شهر کاهش می‌یابد. همچنین، هتل‌ها در این فصول تنها ۶۰ تا ۷۰ درصد هزینه کل اتاق‌های خود را دریافت می‌کنند تا مسافران را جذب کنند. اما با ورود به شش ماه دوم سال و آغاز فصل پاییز که تقاضا برای رزرو هتل‌ها افزایش می‌یابد، فرصتی مناسب برای کسب سود بیشتر برای هتل‌ها فراهم می‌شود.

برگزار تور دبی پاییز 1402

تور پاییزی دبی در سال ۱۴۰۲ به صورت پکیج‌های ۳ شب و ۴ روز، ۴ شب و ۵ روز و ۵ شب و ۶ روز برگزار می‌شود. هواپیمایی‌های ایرلاین هما، ایران ایرتور و قشم ایر برای این مسیر فعالیت می‌کنند. مسافران تهرانی می‌توانند با پروازهای هواپیمایی "هما" در تمام روزهای هفته، پروازهای هواپیمایی "قشم ایر" در تمام روزهای هفته به استثنای یکشنبه و پنجشنبه، و پروازهای هواپیمایی "ایران ایرتور" در روزهای دوشنبه و جمعه به مقصد دبی سفر کنند. شهرهای دیگری که پروازهایی به مقصد دبی دارند شامل اصفهان، مشهد، شیراز و قشم می‌شوند. برنامه پروازی این شهرها به شرح زیر است:

 • تور پاییزی دبی از مشهد:
  •  فلای دبی: روزانه
  • ایران ایرتور: جمعه و دوشنبه
 • تور پاییزی دبی از شیراز:
  • قشم ایر: یکشنبه و چهارشنبه
 • تور پاییزی دبی از اصفهان:
  •   فلای دبی: سه‌شنبه و شنبه
 • تور پاییزی دبی از قشم:
  • قشم ایر: شنبه، دوشنبه و پنجشنبه

بررسی وضعیت آب و هوای دبی در پاییز

هوای دبی در فصل پاییز هنوز گرم است، اما نه به اندازه تابستان. در این فصل، شما می‌توانید به راحتی در خیابان‌ها و فضاهای باز قدم بزنید. اگرچه اگر می‌خواهید در هوای خنک‌تری سفر کنید، ماه‌های آبان و آذر را توصیه می‌کنیم. در این ماه‌ها، هوا در دبی بهتر است و در مقایسه با ماه مهر، گرمای کمتری دارد. در ماه مهر، هنوز گرمای تابستانه قابل احساس است، اما هر چه به انتهای آذر نزدیک‌تر می‌شویم، دمای هوا کاهش می‌یابد. براساس پیش‌بینی‌هایی که برای سال ۱۴۰۲ از آب و هوای دبی صورت گرفته است، دمای هوا در ماه مهر بین ۳۷ تا ۳۲ درجه سانتی‌گراد است. این دما در انتهای ماه آذر به ۲۳ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است