تشیر استریت شاپینگ گالری

خرید کردن در مسافرت یکی از کار های مورد علاقه گردشگران در هر شهری می باشد و جز گشت و گذار و تفریحات به شمار می رود که می توانید با انواع سوغات و سلایق هر قسمتی از کشور و شهر به راحتی با قدم زدن و خرید کردن در مراکز خرید آشنا شوید.در ادامه مسافران عزیز تور ارمنستان را با تشیر استریت شاپینگ گالری بیش تر آشنا خواهیم کرد پس لحظه آخر را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.
تشیر استریت شاپینگ گالری یکی از بهترین مراکز خرید ارمنستان به شمار می رود که سالانه گردشگران زیادی از مغازه های این مرکز خرید سوغاتی و هدایای زیادی خریداری می کنند که از ویژه گی های خوب آن قیمت خوب و کیفیت مناسب آن نیز می باشد.

در تشیر استریت شاپینگ گالری بیش از 70 مغازه ، مرکز نگهداری کودکان ، کافه و رستوران وجود دارد که باب میل هر گردشگری می باشد. مغازه های این مرکز خرید انواع پوشاک به روز و برند های معروف دنیا را به مشتریان خود با بهترین کیفیت ممکن و درجه یک می فروشند.
این مرکز خرید در زیر خیابان نورث اونیو نیز قرار دارد که خیابان پیاده روی این شهر به شمار می رود و دارای 6 درب وردی در این خیابان است که می توانید توسط پله برقی و آسانسور وارد مرکز خرید بشوید.همچنین پایین تر از این فروشگاه پارکینک با ظرفیت بیش از 200 ماشین وجود دارد.
به طور کلی مغازه های این مرکز خرید انواع پوشاک ، عطر ، جواهر وسایل الکترونیکی را برای مشتریان خود قرار داده اند که می توانید خردیداری نمایید قیمت های این مرکز خرید متوسط می باشد اما از دیگر مراکز خرید ارمنستان به نسبت گران تر است.
مسافران عزیز تور ارمنستان می توانند همه روزه از ساعت 10 الی 22 از این مرکز خرید بازدید و خرید کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تشیر استریت شاپینگ گالری

عباس 27 شهریور 97
2
تشیر استریت شاپینگ گالری ، گالری هست ؟ من متوجه نشدم ممنون میشم بیش تر توضیح بدید و این که لوکیشن کامل هم بزارید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر