مرکز خرید پادنا

📅 بروزرسانی : ۱۷ دی ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 902
آشنایی
آدرس
فروشگاه‌ها
امکانات
ساعت کاری

در هنگام سفر به جزیره کیش بخش عمده‌ای از زمان مسافران در گشت و گذار در بازارهای آن منطقه‌ خواهد گذشت. بازدید از بازارهای محلی و لوکس جزئی از برنامه عموم مسافرانی است که به جزیره کیش سفر کرده‌اند. یکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین مراکز خریدی که گردشگران می‌توانند در این جزیره انتخاب کنند مرکز خرید پادنا خواهد بود.

مرکز خرید پادنا کیش

 

آشنایی با مرکز خرید پادنا

مرکز خرید پادنا امروزه با نام بازار پادنا نیز در میان مردم شهرت دارد و این مرکز خرید در سال 1390 بنا شده است. این مرکز خرید در قسمت شمالی جزیره کیش قرار دارد و از معدود مراکز خریدی در جزیره کیش است که در آن لوازم خانگی و مبلمان فروخته می‌شود. در بازار پادنا امروز 55 غرفه مشغول به فعالیت هستند و این بازار مساحتی حدود 1350 متر مربع را به خودش اختصاص داده است.

اگر بخواهیم به مهم‌ترین و اساسی‌ترین کالاهایی که در بازار پادنا به فروش می‌رسد، اشاره کنیم می‌توانیم کالاهایی نظیر سرویس چوب، انواع مبلمان، ظروف، پرده و تشک‌های خواب را نام ببریم. یکی از مزیت‌های بازار پادنا این است که در منطقه آزاد قرار دارد و افراد می‌توانند کالاهای برند را در این بازار با قیمتی کم تهیه کنند. در واقع دلیل محبوبیت بازار پادنا در میان افراد بومی کیش و حتی گردشگران این است که با قیمتی مناسب می‌توانید کالاهای با کیفیتی را خریداری کنند و همین دلیل باعث معروفیت مرکز خرید پادنا شده است.

آدرس مرکز خرید پادنا

 

آدرس مرکز خرید پادنا

برای رفتن به مرکز خرید پادنا کیش شما باید خود را به بلوار ایران در جزیره کیش برسانید و سپس بین میدان خلیج فارس و میدان هرمز مرکز خرید پادنا را خواهید دید. یک موضوع دیگر که در این هنگام ممکن است ذهن شما را مشغول کند این است که با استفاده از کدام وسیله نقلیه عمومی خودتان را به این مرکز خرید برسانید؟ شما می‌توانید با استفاده از تاکسی‌های دربست سفید رنگ یا تاکسی‌های خطی زرد رنگ، به راحتی به مرکز خرید پادنا بروید.

 

فروشگاه ‌های مرکز خرید پادنا

در واقع در مرکز خرید پادنا اکثر فروشگاه‌های که دیده می‌شوند، مشغول به فروش مبلمان یا لوازم خانگی هستند. در این بازار شما قادر هستید تا مطرح‌ترین برندهای لوازم خانگی در سطح جهان را با قیمت‌هایی استثنایی پیدا کنید. بسیاری از افراد هستند که حتی برای ایده گرفتن و دیزاین منزل خودشان به این فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند.

یکی از معروف‌ترین برندهایی که در این فروشگاه به فروش می‌رسد، برند ایکیا اسن و تعداد بی‌شماری از افراد به قصد خرید همین برند وارد مرکز خرید پادنا می‌شوند. اگر بخواهیم به صورت کلی مراجعه افراد به بازار پادنا را بیان کنیم دو دسته خواهند شد. افرادی برای خرید جهیزیه، بازار پادنا را انتخاب می‌کنند و دسته دیگر نیز افرادی هستند که قصد دارند دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند. در بازار پادنا علاوه بر فروشگاه‌ها برخی از غرفه‌ها مخصوص واحدهای اداری است که در این واحدها انواع مختلفی از کالاها به فروش خواهد رسید. به طور مثال واحدهای اداری در بازار پادنا کالا‌هایی مانند قعطات لوازم کامپیوتر را عرضه می‌کنند که شما می‌توانید وسایل مورد نیاز خود را از این مکان‌ها تهیه نمایید.

فروشگاه ‌های مرکز خرید پادنا

 

امکانات و ویژگی‌ های مرکز خرید پادنا

مرکز خرید پادنا نزدیک به شهر زیرزمینی کاریز کیش و همچنین مرکز خرید دامون و هتل گلیدس قرار گرفته است. پس این مرکز خرید به بسیاری از امکانات در جزیره کیش نزدیک خواهد بود و گردشگران می‌توانند خود را به راحتی به این مرکز خرید برسانند.

از دیگر امکاناتی که این مرکز خرید دارد این است که علاوه بر غرفه‌های تجاری که لوازم خانگی و دیگر وسایل را عرضه می‌کنند، شما می‌توانید خودرو اجاره کنید. رستوران‌های موجود در این مکان نیز از امکانات رفاهی مربوط به این بازار خواهند بود که گردشگران می‌توانند بعد از گشت و گذار در بازار زمانی را به استراحت و میل کردن غذاهای خوشمزه اختصاص دهند. رستوران‌ها در بازار پادنا آماده پذیرایی از گردشگران و سرو انواع غذاهای دریایی، ایرانی و بین المللی هستند.

این مجموعه برای رفاه حال بیشتر مسافران در طبقه همکف خود، یک دستگاه ای تی ام نیز قرار داده که مسافران بتوانند به راحتی امور بانکی خود را انجام دهند. داشتن پارکینگ اختصاصی نیز یکی دیگر از مزایای این مرکز خرید است که مسافران می‌توانند بدون دغدغه وسایل نقلیه خود را در آن قرار دهند و به خرید بپردازند.

ساعت کاری مرکز خرید پادنا

 

ساعت کاری مرکز خرید پادنا

دانستن ساعت کاری هر مجموعه می‌تواند کمک بزرگی به افرادی که قصد بازدید از آن را دارند، کند و هر فردی با دانستن ساعت کاری یک مجموعه بهترین زمان مناسب را انتخاب می‌کند تا به آنجا برود. در خصوص مرکز خرید پادنا نیز همین موضوع صدق می‌کنند و باعث می‌شود که افراد گردشگر موقعیت را بسنجند و یک زمان مناسب با برنامه سفر خودشان تنظیم کنند و سپس برای بازدید از این مکان اقدام نمایند. خوشبختانه مرکز خرید پادنا در تمام روزهای هفته باز است و دو شیفت کاری دارد که اولین شیفت آن از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و در ساعت 13 بعدار ظهر به پایان می‌رسد. شیفت دوم کاری در بازار پاندا نیز بعد از دو ساعت استراحت یعنی از ساعت 16 بعداز ظهر تا ساعت 23 شب است.

 

کلام آخر

در هنگام سفر به جزیره کیش شناخت مراکز خرید در این منطقه و اینکه هر مرکز خریدی مخصوص خرید کدام کالا است به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. مرکز خرید پادنا در کیش مناسب خرید جهیزیه یا برای افرادی که قصد تغییر دیزاین خانه خود را داشته باشند بسیار مناسب خواهد بود.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/63-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D9%86%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 111 کاربران به مرکز خرید پادنا