مرکز خرید تانساش

یکی از سرگرمی های هر سفری گشت و گذار در بازرا ها و مراکز خرید آن مقصد نیز می باشد به خصوص اگر یکی از شهر های ترکیه باشد.یکی از تفریحات تور آنتالیا گشت و گذار در مراکز خرید بزرگ و متنوع آن می باشد به همین دلیل می خواهیم به علاقه مندان مرکز خرید تانساش را معرفی نماییم.
مرکز خرید تانساش به دلیل فروشگاه های مواد غذایی که دارد بیش تر شهرت دارد که در این قسمت انواع مواد غذایی مدرن و سنتی ترکیه به مشتریان عرضه می گردد ، مسافران عزیز اگر به ادویه و طعم غذا های ترکیه علاقه دارند می توانند در این فروشگاه همه ی آن ها تهیه کنند.

مرکز خرید تانساش دو طبقه می باشد که طبقه اول آن فروشگاه مواد غذایی و طبقه دوم آن انواع لباس ها و پوشاک به روز با برند های معتبر ترکی و بین المللی را به مشتریان خود عرضه می کنند.
در طبقه اول مرکز خرید تانساش می توانید انواع شیرینی های اصیل ترکی و حتی شیرینی های فرانسوی را تهیه نمایید و در طبقه دوم هم انواع برند های معتبر پوشاک و وسایل الکترونیکی را می توانید با خیال راحت و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید اما توجه داشته باشید تا جایی که می توانید با فروشندگان چانه بزنید و تخفیف بگیرید.
این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 الی 23 و یکشنبه روز ها ساعت 10 الی 20 باز می باشد و در بین این ساعات می توانید برای خرید بروید ، در داخل مرکز خرید چندین کافه و رستوران وجود دارد که می توانید انواع نوشیدنی ها ، دسر ها و غذاهای اصیل ترکیه را نوش جان کنید.
از امکانات مرکز خرید می توان به پارکینگ فضای باز ، استفاده آسان برای صندلی چرخدار ، قیمت های و تخفیفات خرید مواد غذایی ، وای فای رایگان و همچنین کافه و رستوران نیز اشاره کرد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید تانساش

کیانوش 27 شهریور 97
2
واقعا به جرات میگم مرکز خرید تانساش یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا بود که رفتم و خیلی از خریدم لذت بردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر