پاساژ اوزدیلک پارک

اگر به دنبال برترین مرکز خرید در آنتالیا می گردید که یک روز شما را کاملا پر کند، بهترین انتخاب برای شما پاساژ اوزدیلک پارک می باشد. این پاساژ بزرگ با چیزی که شما در ذهنتان به عنوان یک مرکز خرید می شناسید کاملا متفاوت است. شاید توقعتان از یک مرکز خرید، تنها یک ساختمان بزرگ و چندین طبقه باشد که مملو از برند های گوناگون پوشاک و غیره است. اما باید به شما بگوییم که خیر این طور نیست. پاساژ اوزدیلک پارک آنتالیا یکی از بزرگ ترین پاساژ های این شهر بوده که درست در قلب شهر آنتالیا قرار گرفته و دارای دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی می باشد.

پاساژ اوزدیلک پارک متشکل از چهار طبقه بوده که به بخش های گوناگونی می توان آن را تقسیم کرد. اما به صورت کلی می توان گفت که متشکل از بیش از صد برند برتر پوشاک ترکی و بین المللی بوده که گرد یکدیگر مشغول به کار اند و با کیفیتی واقعی و قیمتی مناسب، کالا های خود را به مردم عرضه می نمایند. پاساژ اوزدیلیک دارای بیش از بیست نوع برند غذایی ترکی و بین المللی، به همراه هفت سالن سینما، یک هایپر مارکت بزرگ در طبقه آخر، سالن بولینگ، زمین بازی کودکان و انواع و اقسامی از کافه های رنگارنگ می باشد.


به جرات می توان گفت که این مرکز خرید می تواند تمامی نیاز های یک خانواده را برطرف کند. از خرید انواع پوشاک و لوازم و اثاثیه منزل گرفته تا پرداختن به تفریحات گوناگون و تماشای فیلم های روز سینما، بدون نگرانی از نگهداری کودکان. چرا که شما می توانید فرزند خردسال خود را به مربیان مجرب و حرفه ای این پاساژ سپرده و بدون کوچک ترین نگرانی به انجام کار های خود بپردازید.

همچنین پاساژ اوزدیلک پارک آنتالیا دارای پارکینگ طبقاتی سر پوشیده با ظرفیت 1100 خودرو بوده و علاوه بر این تعداد، دارای پارکینگ روباز، به ظرفیت نگهداری از 300 خودرو نیز می باشد. از آنجایی که ساعت کاری این پاساژ همه روزه از 10 صبح الی 23 شب می باشد، شما حتی نیازی به صرف صبحانه در بیرون پاساژ را نداشته و می توانید با مراجعه به یکی از کافه یا رستوران ها از صبحانه های لذیذ آنها لذت کامل را ببرید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پاساژ اوزدیلک پارک

شیوا 21 شهریور 97
0
پاساژ اوزدیلک پارک تفریحات خیلی خوبی هم داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر