مرکز خرید پدیده کیش

جزیره کیش یک مقصد توریستی کامل و جذاب برای گردشگران به شمار می آید که توانسته نظر آن ها را به خود جلب نماید. مسئولین ذیربط هر ساله در پی افزایش امکانات این جزیره آرام هستند تا بتوانند توریست های بیشتری را مجاب به سفر به کیش و بازدید از مکان های دیدنی آن کنند. مراکز خرید زیادی در نقاط مختلف جزیره احداث شده که تعداد زیادی از آن ها مانند "مرکز خرید پدیده کیش" کیفیت مطلوبی دارند.

مرکز خرید پدیده کیش یکی از کامل ترین و بهترین مراکز خرید جزیره به حساب می آید که با قیمت های مناسب و اجناس متنوعی که دارد توجه گردشگران زیادی را به خود معطوف کرده و آن ها می توانند برای خرید سوغات و مایحتاج روزانه به آن بروند. همچنین اهالی بومی کیش نیز برای خریدهای خود این مرکز خرید را انتخاب می کنند. مرکز خرید پدیده کیش در ابتدای جاده جهان و در مقابل رستوران پدیده شاندیز کیش قرار دارد که به همین دلیل مورد توجه خیلی ها قرار گرفته است.
مرکز خرید پدیده کیش در زمینی به مساحت 11000 متر مربع بنا گشته و در مدت نسبتا کوتاه 110 روزساخته شد که در نوع خود حیرت انگیز است و سبب تحسین از جانب مسئولین گشت. این بازار علاوه بر معماری زیبایی که دارد دارای قسمت های مختلفی از قبیل غرفه های فروش مختلف، اجرای زنده برنامه های موسیقی شاد، اهدای جوایز و قرعه کشی، کافی شاپ، فود کورت و رستوران می باشد. در رستوران این مجموعه غذاهای لذیذ ایرانی و برخی غذاهای بین المللی سرو می شود که گردشگران تور کیش می توانند آن ها را سفارش داده و در فضایی دلنشین از خوردن آن ها لذت ببرند. در کافی شاپ مرکز خرید پدیده نیز انواع نوشیدنی های گرم و سرد دلچسب را می توانید سفارش دهید و میل کنید.
اجناسی که در این این مرکز خرید به مشتریان و گردشگران تور داخلی عرضه می شود شامل: لوازم خانگی، وسایل آشپزخانه، سیسمونی، عطر، وسایل تزیینی و دکوری، لوازم آرایشی و بهداشتی، صوتی و تصویری، کیف و کفش، مواد غذایی و دارویی و مکمل های دارویی، پوشاک و دیگر اجناس به مشتریان با قیمت های مناسب عرضه می گردد. بسیاری از شهروندان جزیره به دلیل قیمت مناسب اجناس، این بازار را برای خریدهای اساسی مانند خرید جهیزیه انتخاب می کنند. مواد غذایی موجود در این بازار تازه بوده و گردشگران تور کیش می توانند با خاطری آسوده از آن ها استفاده کنند.
مرکز خرید پدیده کیش تفریحات بسیار خوبی مانند: بولینگ، پیست بازی های یخی، مینی گلف و سالن سینما را در دل خود جای داده است، این امکانات برای افرادی که با تور کیش به این جزیره سفر می کنند سرگرمی بسیار خوبی محسوب می شود که می توانند در کنار خرید داشته باشند.
در بخش هایی از این مرکز خرید گلدان هایی قرار گرفته که جلوه ی زیبایی به فضای داخلی آن بخشیده است. همچنین صندلی هایی با رنگ ترکیبی قرمز و سفید در برخی از مکان های این بازار قرار دارد که به هنگام خستگی می توانید روی آن بنشینید و رفع خستگی کنید. راهروهای این مرکز خرید دارای نورپردازی مناسبی بوده که نور کافی برای مشاهده هر چه بهتر ویترین مغازه ها را تامین می کند. خوب است بدانید که سبدهای مخصوصی نیز در مرکز خرید پدیده کیش موجود است که می توانید خریدهای خود را در آن ها بگذارید و با راحتی بیشتری به خرید بپردازید.
این مرکز خرید همه روزه از ساعت 9:30 الی 22:30 به صورت مداوم باز بوده و به مسافران تور کیش خدمت رسانی می کنند. همچنین این مکان دارای موقعیت مکانی مناسبی می باشد و سرویس رایگان رفت و برگشت نیز دارد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید پدیده کیش

نسترن 21 شهریور 97
4
مرکز خرید پدیده کیش غرفه های دیدنی و قشنگی داره پشنهاد می کنم که برید و برای بازید ازش زمان بزارید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش از ساری 13 اردیبهشت
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
دانیار سفر پارسیان
13 اردیبهشت - 16 اردیبهشت

تور کیش از رشت 6 و 7 اردیبهشت
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
اسطوره بیستون
6 اردیبهشت - 10 اردیبهشت

تور کیش از اصفهان 3 و 6 اردیبهشت
3 شب
ایران ... ایران ایر
زاگرس زاگرس
اسطوره بیستون
3 اردیبهشت - 6 اردیبهشت

تور کیش 2 اردیبهشت
3 شب
زاگرس زاگرس
آتا آتا
گردشگر زمان
2 اردیبهشت - 5 اردیبهشت

تور کیش 2 اردیبهشت
6 شب
تابان تابان
زاگرس زاگرس
گردشگر زمان
2 اردیبهشت - 8 اردیبهشت

تور کیش 2 اردیبهشت
4 شب
تابان تابان
تابان تابان
دانیار سفر پارسیان
2 اردیبهشت - 6 اردیبهشت

تور کیش 2 و 3 و 4 اردیبهشت
2 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
اسطوره بیستون
4 اردیبهشت - 6 اردیبهشت

تور کیش 3 اردیبهشت
3 شب
ساها ساها
زاگرس زاگرس
معراج گشت
3 اردیبهشت - 6 اردیبهشت

تور کیش از اصفهان 3 اردیبهشت
3 شب
ایران ... ایران ایر
زاگرس زاگرس
دانیار سفر پارسیان
3 اردیبهشت - 6 اردیبهشت

تور کیش 1 و 2 و 4 اردیبهشت
4 شب
تابان تابان
آتا آتا
ندا پرواز
4 اردیبهشت - 8 اردیبهشت