دامون کیش

تاریخ انتشار : ۱۲ دی تعداد بازدید : 312

مرکز تجاری دامون جزیره کیش یکی از مجهزترین و مدرن ترین بازار های جزیره کیش به حساب می اید. این مجتمع در زمینی به مساحت 4500 متر مربع و بازیربنای 14400 متر مربع در سال 1390 به بهره برداری رسیده است که مرکز خرید دامون کیش شامل سه طبقه با تمامی برندهای معتبر البسه و لوازم برقی می باشد. 

محیط داخلی و خارجی مجتمع دامون کیش، از بهترین مصالح و با مجلل ترین و مدرن ترین طراحی ساخته شده است. نماسازی و نورپردازی ویژه بر روی بنا، آن را خاص و فوق العاده کرده است. این مجتمع فاصله ی زیادی تا سایر مراکز خرید، مرکز شهرواماکن سیاحتی دارد اما به دلیل بنای با شکوه، فروشگاه های برند و به روز، طراحی داخلی بسیار شیک وجود فودکورت و مجاورت با ساحل دامون، این فاصله محسوس نمی باشد. مرکزتجاری  دامون کیش در دو طبقه تجاری با واحد 95 غرفه به فعالیت می پردازد. 

در طبقه ی سوم این مجتمع، رستوران و فود کورت با غذاهای متنوع اماده پذیرایی می باشد. واحد های تجاری این مرکز خرید متشکل از فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، عینک، ساعت، محصولات آرایشی و بهداشتی، کامپیوتر و لب تاب، موبایل، تجهیزات عکاسی، جواهر و زیور آلات، کتاب، شکلات و قوه، مواد غذایی و قنادی می باشد که مغازه های البسه دارای معتبر ترین برند های روز هستند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور کیش ۸ خرداد
۲
۸ خرداد - ۱۰ خرداد
زاگرس
کیش ایر
خاتم گشت
مشاهده تور
۱,۴۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش لوکس ۸ خرداد
۳
۸ خرداد - ۱۱ خرداد
وارش
زاگرس
خاتم گشت
مشاهده تور
۲,۰۳۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ خرداد ویژه تعطیلات
۳
۱۳ خرداد - ۱۶ خرداد
کیش ایر
وارش
سرزمین آریایی
مشاهده تور
۳,۶۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دامون کیش