مرکز خرید مریم کیش

📅 بروزرسانی : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 399

جزیره کیش در جنوب ایران از مقاصد توریستی مهم ایران به شمار می رود که به دلیل جاذبه ها و تفریحات بسیار جذابی که دارد، جهانگردان مختلفی را از اقصی نقاط جهان وسوسه می کند تا به این مکان زیبا سفر کنند. علاوه بر این مکان های گردشگری، تعداد زیادی مرکز خرید نیز در جزیره نیلگون کیش احداث شده که نظر توریست ها را به خود جلب نموده است. یکی از این مراکز خرید شاخص "مرکز خرید مریم کیش" نام دارد. برای آشنایی بیشتر با این مرکز خرید سنتی با این بخش از سایت لحظه آخر همراه باشید.

مرکز خرید مریم کیش یکی از بهترین مراکز خرید جزیره کیش بوده که در سال 1369 در زمینی به مساحت حدود 6 هزار متر مربع تاسیس گشت. در واقع این مرکزخرید بسیار کوچک و روباز است و در مقایسه با مراکز خرید دیگر کیش شاید کوچک ترین مرکز خرید کیش به حساب می آید. درعین حال محیط خلوت مرکز خرید مریم و وجود مغازه های منتخب با جنس های مرغوب و با کیفیت یکی از ویژگی های خوب آن می باشد. به طور کلی مرکز خرید مریم کیش که در خیابان فارابی واقع شده، دارای 52 غرفه می باشد.

در مرکز خرید مریم کیش علاوه بر پوشاک و کفش، مایحتاج مورد نیاز روزانه از قبیل: لوازم بهداشتی، لوازم آرایشی و چمدان های مسافرتی نیز به فروش می رسد و گردشگران تور کیش می توانند از آن ها بهره ببرند. در مرکز خرید مریم می توانید اجناس با کیفیت در عین حال قیمت مناسب خریداری کنید که همچنین مناسب برای خرید سوغاتی برای اقوام خود می باشد، به طور کلی با رفتن به این مرکز خرید دست خالی بیرون نمی آیید. با قدم زدن در مرکز خرید مریم لباس های گوناگونی را پشت ویترین مغازه ها می بینید و قدرت انتخاب شما برای خریداری لباس بالا می رود.

هنگام مراجعه به این مرکز خرید با تابلوی بزرگی به رنگ آبی مواجه می شوید که نام مرکز خرید به صورت فارسی و انگلیسی بر روی آن درج گشته است. چراغانی هایی در بخش های مختلف این بازار انجام شده که روشنایی خوبی به آن بخشیده است. مرکز خرید مریم کیش همه روزه از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد پذیرای گردشگران تور داخلی می باشد و آماده خدمت رسانی است. این مرکز خرید تنها بازار روباز کیش به حساب می آید و قسمت هایی از آن نیز چوبی می باشد. یک نکته جالب که خوب است بدانند، وجود غرفه ای مختص به خدمات مسافرتی است که گردشگران تور کیش می توانند از آن استفاده کنند. در مرکز خرید مریم کیش برخی شب ها برنامه های هیجان انگیزی برگزار می شود که همراه با اهدای جوایز نیز می باشد.


خوب است بدانید که تمامی این غرفه ها مسقف هستند. به ندرت پیش می آید که در جزیره کیش بارندگی رخ دهد ولی در صورتی که باران نیز ببارد، به سبب مسقف بودن غرفه ها، بدون نگرانی می توانید در این مکان خریدهای خود را انجام دهید. فروشندگانی که در مرکز خرید مریم کیش مشغول به فعالیت هستند، رفتاری مناسب و صمیمانه با بازدیدکنندگان و گردشگران تور کیش دارند که این امر سبب می شود آن ها تمایل پیدا کنند در سفرهای بعدی نیز به این بازار بروند.

در مقابل هر دو سمت مرکز خرید مریم کیش و در جلوی مغازه ها نرده هایی تعبیه شده که این دو سو را از یکدیگر جدا کرده است. ما بین نرده ها فضایی برای پیاده روی موجود است که می توانید در آن قسمت قدم بزنید و مغازه ها را به تماشا بنشینید. گل ها و درخت های زیبای موجود در این بخش، جلوه ی زیبایی به بازار بخشیده است. همچنین در این بخش تعدادی صندلی و یک آبنمای زیبا وجود دارد که گردشگران تور کیش می توانند در این مکان استراحت کنند و یا یک نوشیدنی لذیذ میل کنند و لذت ببرند. خرید کردن در فضای جذاب این مرکز خرید بسیار لذت بخش می باشد. 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مرکز خرید مریم کیش

ترانه شهریور 1397
7 نفر پسندیدند
زمانی که وارد مرکز خرید مریم کیش میشید ماکت هواپیمایی که آویزون هست توجهتون رو جلب می کنه

lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/38-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%85-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به مرکز خرید مریم کیش