مرکز خرید سینارهالی

تور آنتالیا یکی از بهترین و کامل ترین تور های روز های گرم سال می باشد که مسافران می توانند از تفریحات ساحلی ، جاذبه تاریخی و همچنین گشت و گذار در مرکز خرید متنوع آنتالیا که امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری تبدیل شده است. در این قسمت قصد داریم مسافران عزیز را با یکی از زیبا ترین مرکز خرید آنتالیا به به نام مرکز خرید سینارهالی بیش تر آشنا کنیم که با گشت و گذار در این مرکز خرید حال و هوای تازه ای از ترکیه را تجربه نمایند.
مرکز خرید سینارهالی یکی از بی نظیر ترین مراکز خرید ترکیه به شمار می رود که ترکیبی از صنایع دستی ، موسیقی کلاسیک و مهمان نوازی مردمان ترکیه می باشد که با بازدید از این مجموعه آثار هنری زیبایی را بازدید کنید.
مرکز خرید سینارهالی در شهرستان آناتولی از کایسری در سال 1935 توسط آقای هیرولا بنا گردید که با عشق به قالی بافی و ایجاد آثار هنری فوق العاده از پدر به پسر رسید که تمامی فعالیت های آنان توسط نمایندگان نسل دوم برادران حسن و محمد و سلسله پاراچنار اداره می گردد.
جالب است بدانید که هر یک ز محصولات این مرکز خرید امروزه در بالاترین رویکرد و کیفیت اجرا می گردد که نه تنها در ترکیه بلکه در سراسر جهان به دلیل کیفیت ، طراحی های پیچیده و نخ های ابریشم با کیفیت محبوب می باشد.
این مرکز خرید همه روزه از ساعت 9 الی 20 به روی عموم باز می باشد و گردشگران می توانند در بین این ساعت ها از این مجموعه دیدن و در صورت تمایل خردید کنند و همچنین به طور همزمان می توانید مردمان ترک را ببینید که در حال بافتن قالی می باشند.
یکی دیگر از کار های جالب این مجموعه استفاده از  سیستم نرم افزار طراحی پارچه می باشد که بدین وسیله از الگو های طراحی خود مطمئن می شوند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید سینارهالی

بوستانی 26 شهریور 97
2
من که تعریف مرکز خرید سینارهالی رو خیلی شنیده بودم منتهی وقت نکردم برم و خیلی ناراحت شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر