بازار کمرالتی ازمیر

بازار کمرالتی ازمیر :
اگر فرهنگ و بازار و چانه زدن را دوست دارید و از شلوغی بازار ترسی ندارید به این بازار بروید و از خرید خود و از معماری قدیمی و عثمانی لذت ببرید.
مسجد حصار یکی از بزرگ ترین مساجد ازمیر می باشد که در قلب بازار می باشد که حال و هوای تاریخی خوبی را به این بازار داده است.
در بازار کمرالتی ازمیر انواع صنایع دستی و انواع لیاس ها با قیمت های بسیار خوب در این بازار می توانید استفاده کنید پیشنهاد می کنیم به کافه این بازار بروید و با خوردن قهوه های معروف آن خستگی در کنید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازار کمرالتی ازمیر
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.