رستوران سناتور لندن

📅 انتشار : 1400/09/24 📅 بروزرسانی : 1400/09/24 بازدید : 1482
چه غذاهایی در رستوران سناتور وجود دارد؟
امکانات و فضای رستوران سناتور لندن چگونه است؟
آدرس رستوران سناتور لندن

رستوران سناتور لندن یکی از رستوران های مطرح لندن است که انواع غذاهای اصیل ایرانی و غذاهای حلال در منوی خود ارائه میدهد. بعد از خوردن غذاهای انگلیسی در لندن اگر دلتنگ غذاهای خوشمزه و فرهنگ ایرانی شدید حتما سری به رستوران سناتور بزنید. اینجا غذاهای اصیل ایرانی طعم خود را به رخ غذاهای خارجی می کشند.

 

غذاهای رستوران سناتور لندن

 

چه غذاهایی در رستوران سناتور وجود دارد؟

تمام غذاهای اصیل ایرانی از کباب های خوشمزه آبدار تا غذاهای دریایی گوشتی و سالاد های ایرانی در منوی این رستوران وجود دارد و چیزی که بیشتر خودنمایی میکند سرویس چای و قلیان است. لیست پیش غذای رستوران شامل میرزاقاسمی، دلمه برگ مو، انواع آش و سوپ، ماست و خیار، حمص و انواع سالاد ایرانی است. غذای اصلی از چلو کباب شیشلیک و چنجه تا باقالی پلو و زرشک پلو و کوفته را شامل می شود. همچنین می توانید طعم های خوش غذاهای اصیل ایرانی مانند قورمه سبزی، قیمه و فسنجان را نیز در سناتور بچشید. نوشیدنی های این رستوران تمامی ندارد و احتمالا انتخاب میان نوشیدنی های گرم و نوشیدنی های سرد حسابی شما را گیج می کند. بستنی سنتی، بامیه های خوشمزه، قطاب و دسرهای اصیل دیگر را همراه با چای فراموش نکنید. در رستوران سناتور تمام غذاها با تازه ترین مواد اولیه طبخ می شود و مهمانی با شکوهی در انتظار شما خواهد بود.

امکانات و فضای رستوران سناتور لندن چگونه است؟

مهمترین هدف این رستوران ایجاد یک محیط دوستانه و صمیمی برای تجربه غذاهای باشکوه ایرانی است. رفتار پرسنل این رستوران بسیار محترمانه و صمیمی است و صدای موسیقی زنده لذت چشیدن طعم های بی نظیر را دوچندان میکند. در این رستوران همچنین میتوانید به صورت آنلاین غذای خود را رزرو کنید و در فضای باز و حتی فضای خصوصی آن غذا میل کنید. سناتور صندلی چرخ دار و و وای فای رایگان نیز دارد که برای آسایش بیشتر مهمانان خود در نظر گرفته شده است.

 

امکانات و فضای رستوران سناتور

 

آدرس رستوران سناتور لندن

این رستوران در شمال غربی لندن قرار دارد و فقط با چند دقیقه پیاده روی از ایستگاه هندوان می توانید به این رستوران برسید.
آدرس:
11 Bell Lane Hendon, London NW4 2BP England
تلفن:
44 20 8203 9595+
سایت رستوران سناتور برای رزرو
http://senatorrestaurant.co.uk/


 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از 100 کاربران به رستوران سناتور لندن