مرکز خرید ایران زمین

📅 انتشار : 1400/02/25 📅 بروزرسانی : 1400/02/25 بازدید : 1215

مرکز خرید ایران زمین، با بیش از ۲۰ سال سابقه کار، واقع در شهرک غرب، روبروی مرکز تجاری گلستان، با ۱۰۰ واحد تجاری، محیطی مدرن و بروز دارد؛ که می توانید اقلام ورزشی، الکترونیکی و البسه  را در آن جستجو نمایید.در ادامه این مطلب به معرفی این مرکز تجاری پرداخته ایم. برای آشنایی بیشتر با این مرکز خرید با ما همراه باشید

 

درب ورود مرکز تجاری ایران زمین

 

معرفی مرکز خرید ایران زمین 

مرکز خرید ایران زمین در سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسید. این مرکز تجاری با ۴۳ واحد اداری و ۸۵ واحد تجاری در ۹ طبقه، نزدیک به ۷ هزار متر مربع زیربنا دارد. همچنین این مرکز تجاری پارکینگ اختصاصی با قابلیت جای دادن، ۸۵ دستگاه خودرو را در خود دارا می باشد.مرکز خرید ایران زمین در سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسید. این مرکز تجاری با ۴۳ واحد اداری و ۸۵ واحد تجاری در ۹ طبقه، نزدیک به ۷ هزار متر مربع زیربنا دارد. همچنین این مرکز تجاری پارکینگ اختصاصی با قابلیت جای دادن، ۸۵ دستگاه خودرو را در خود دارا می باشد.مرکز خرید ایران زمین در میدان صنعت مقابل مرکز خرید گلستان و از طرف دیگر در همسایگی مرکز خرید میلاد نور می‌باشد. تمامی واحدهای تجاری و اداری این مرکز خرید با تمام ظرفیت و قابلیت های پیشبینی شده و مشغول به فعالیت هستند. چیزی که این مرکز خرید را با همنوعان خود مستثنا ساخته است، وجود فروشگاه لوازم ورزشی که متعلق به فروش فوتبالیست معروف علی دایی می باشد؛ که این فروشگاه در طبقه زیرین مرکز تجاری ایران زمین قرار دارد. واحدهای تجاری این مرکز خرید در طبقه اول (زیر همکف، همکف و اول) واقع شده‌اند و واحد های اداری در طبقات بالاتر قرار گرفتند. این مرکز خرید مجموعه‌ای از فروشگاه های متنوع و صنف های فعالی می باشد؛ مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی و … که به صورت غیر متمرکز در سراسر مرکز پخش شدند و مشغول به فعالیت می باشند.


مرکز خرید ایران زمین

 

امکانات مرکز خرید ایران زمین 

برای رسیدن و خرید در این مرکز تجاری حتماً باید به ساعت کار آن توجه داشته باشید، چرا که اگر بعد از ظهر به آنجا بروید ممکن است، به درهای بسته بخورید.به علاوه این مجموعه در کنار تنوع واحدهای تجاری بسیاری که در آن قرار گرفته دارای امکاناتی مانند خرازی، خیاطی و تعمیر لباس، آرایشگاه مردانه، شعبات مختلف، بانک شیرینی فروشی و کافی شاپ می باشد. در مجموع این مرکز تجاری بزرگ توانسته به نحو احسن نیازهای مراجعه کنندگان خود را برطرف کنند و از این رو مورد رضایت رضایت مردم قرار بگیرد.

 

بازار بزرگ تهران - مهم ترین مرکز خریدی که در پایتخت وجود دارد و آن را قلب اقتصادی ایران می نامند "بازار بزرگ تهران" می باشد.


 

ساعت کار پاساژ ایران زمین 

ساعات اداری این مرکز خرید یعنی از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ و ساعت ۱۶ تا ۲۳ است.

 

راهروهای مرکز خرید ایران زمین

 

آدرس مرکز خرید ایران زمین 

مرکز خرید ایران زمین در آدرس : شهرک غرب، بلوار خوردین، خیابان ایران زمین، روبروی خیابان مهستان واقع شده است.

تلفن مرکز خرید ایران زمین 

شماره تماس این مجموعه 02188097773 می باشد، که به سادگی در می توانید به جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با آن تماس حاصل فرمایید.  

وب سایت مرکز خرید ایران زمین 

اطلاعات بیشتر درمورد مرکز خرید ایران زمین را می توانید از طریق سایت https://irzamin.com/ مشاهده نمایید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.8 از 5 | از 100 کاربران به مرکز خرید ایران زمین