امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید اوت لت مال دبی

مرکز خرید اوت لت مال دبی

خرید کردن در دبی حال و هوای دیگری دارد. گشت و گذار در میان خیابان های گرم و پرشور این شهر و یا خرید کردن از مراکز گسترده و لاکچری آن می تواند تجربه ای رویایی از یک خرید همه چیز تمام باشد. در این بازارهای مدرن و کاملا لوکس می توانید هر نوع جنس محبوب و باکیفیت را با قیمت متعادل خریداری نمایید. اوت لت مال دبی یکی از بهترین مراکز خرید در امارات و شهر دبی است که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.

معرفی مرکز خرید اوت لت دبی

مرکز خرید اوت لت مال دبی در زمینی به مساحت 9800000 متر مربع در دبی لند ساخته شده و در زمره یکی از مناطق گردشگری این شهر قرار دارد. در این مرکز خرید می توانید اجناس مختلف را از 1200 برند جهانی مشاهده کنید. اوتلت دبی در سال 2017 در زمره یکی از پنج مرکز خرید دبی قرار گرفته است. بنابراین صرفا جایی برای عرضه برندهای مطرح و گران قیمت نیست و شما می توانید انواع کالاها را از برندهای متوسط با قیمت کمتر خریداری نمایید. 

 

اوت لت مال دبی

 

فروشگاه های اوت لت مال دبی

درواقع اوت لت ها به علت عرضه اجناس دست دوم یا تاناکورا و همچنین اجناسی که در انبار کارخانه ها مانده اند یا به هر دلیل در مراکز گران قیمت عرضه نمی شوند قیمت کمتری دارند. در اوت لت مال دبی هم تقریبا 240 فروشگاه به چنین شیوه ای اجناس خود را به فروش می رسانند.
برخی از فروشگاه ها به صورت دوره ای اجناس خود را با 30 الی 90 درصد تخفیف عرضه می کنند. اینجا بهشت افرادی است که می خواهند ده ها دست لباس و کیف و کفش یا وسایل ورزشی و یا لوازم کودکانه و ... را خریداری نمایند. اکسسوری ها، قطعات کامپیوتر، موبایل، لوازم خانگی، جواهرات و امثال آن ها را هم می توانید با قیمت ارزان تر تهیه کنید.

امکانات مرکز خرید اوت لت دبی

از 240 فروشگاه این مجموعه که بگذریم باید به زمین بازی کودکان و سایر امکاناتی که در اینجا مشاهده می شوند اشاره کنیم. بهتر است قبل از خرید کردن و آمادگی برای گشت و گذار در فروشگاه ها، کودک خود را به زمین بازی برده و او را به همراه ده ها کودک دیگر تنها بگذارید تا به بازی کردن مشغول شود. این گونه شما هم می توانید راحت تر خرید کنید. اگر خسته شده اید به سالن استراحت بروید و قدری بنشینید. اگر هم اهل قهوه خوردن یا سایر نوشیدنی ها هستید به فودکورت مجموعه رفته و یک نوشیدنی گرم یا خنک سفارش دهید. رستوران ها و فست فودهای مجموعه هم برای زمان ناهار یا شام مناسب هستند.
سرویس های بهداشتی کاملا مجهز بوده و فضای مناسبی در اختیار دارند. کارت اوت لت پلاس هم به شما کمک می کند تا تخفیف های بیشتری بگیرید اگر تا یک روز بعد از دریافت به خرید بروید. 
در روزهای شنبه و چهار شنبه هم اگر به میزان 100 درهم خرید کنید یک فنجان قهوه رایگان به شما داده می شود. بنابراین اگر 400 درهم خرید کنید می توانید چهار فنجان قهوه دریافت نمایید. شیرینی فروشی ها، دستگاه های خودپرداز، کارواش، امکان تهیه ویلچر به صورت رایگان، خدمات نگهداری چمدان ها و امانات، اتاق ویژه مادران و نوزادان، پله های برقی و آسانسورها، سیستم های سرمایش قوی و تهویه هوا، راهنمای فارسی زبان و همچنین اکس چنج کردن پول هم سایر امکانات مرکز خرید اوت لت هستند.

 

مرکز رید اوت لت دبی مال

 

ساعات کاری اوت لت مال دبی

مرکز خرید اوت لت مال دبی از ساعت 10 صبح تا ده شب فعال است البته این میزان برای اواخر هفته تا دو ساعت تمدید می شود و شما می توانید تا ساعت 12 شب هم به آنجا مراجعه کنید.

آدرس اوت لت مال دبی

اوت لت مال دبی در جاده دبی به سمت العین ساخته شده و فاصله چندانی با شهر دبی ندارد. با خط متروی 66 می توانید در نزدیک ترین ایستگاه موجود پیاده شوید که البته باید قدری پیاده روی کرده و سپس به مرکز خرید اوت لت برسید. این روش ممکن است قدری دشوار باشد و شما را به دردسر بیاندازد بنابراین بهتر است با خط اتوبوس 66 و 67 راهی جاده العین شوید. 
از سمت دبی مال باید با خط 29 به ایستگاه الفهیدی بروید و در آنجا با خط 66 یا 67 در ایستگاه اهازیج آندر پس پیاده شوید. از سمت مردیف هم باید به نوبت سوار خط های 367، 44 و 66 شوید. پس از پیاده شدن در ایستگاه های مورد نظر تنها چند دقیقه کوتاه پیاده روی لازم است تا تا مرکز خرید اوتلت را مشاهده کنید.

 

خرید از اوت لت دبی مال

 

 

درج نظر

تورهای داخلی

تور قشم 26 و 27 و 28 اردیبهشت
3 شب
تابان تابان
زاگرس زاگرس
آرشین پرواز
26 اردیبهشت - 31 اردیبهشت

تور شیراز 30 اردیبهشت (اقساطی)
2 شب
ایران ... ایران ایر
ایران ... ایران ایر
پیام توسعه صبا
30 خرداد - 1 خرداد

تور شیراز 28 اردیبهشت
3 شب
ایران ... ایران ایر
ایران ... ایران ایر
الیما گشت
28 اردیبهشت - 1 خرداد

تور مشهد 26 اردیبهشت
4 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
گردشگر زمان
26 اردیبهشت - 30 اردیبهشت

تور چابهار 29 اردیبهشت
2 شب
ایران ... ایران ایر
ایران ... ایران ایر
فرجام پرواز کیان
29 اردیبهشت - 1 خرداد

تور کیش 31 اردیبهشت ( اقساطی )
4 شب
زاگرس زاگرس
تابان تابان
پیام توسعه صبا
31 اردیبهشت - 4 خرداد

تور قشم 26 اردیبهشت
4 شب
آتا آتا
آتا آتا
گردشگر زمان
26 اردیبهشت - 30 اردیبهشت

تور کیش 26 اردیبهشت
5 شب
تابان تابان
تابان تابان
الیما گشت
26 اردیبهشت - 31 اردیبهشت

تور مشهد 27 و 28 اردیبهشت
5 شب
کاسپین کاسپین
قشم ا ... قشم ایر
اسطوره بیستون
27 اردیبهشت - 1 خرداد

تور مشهد 26 اردیبهشت
2 شب
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
الیما گشت
26 اردیبهشت - 29 اردیبهشت