مرکز خرید آکمرکز استانبول

تاریخ انتشار : ۲۲ تیر تعداد بازدید : 270

مرکز خرید آکمرکز استانبول، یکی از مراکز خرید متفاوت شهر است که تجربه متفاوت و بی نظیری را هم ارائه می دهد. مرکز خرید آکمرکز جزء برترین و محبوب ترین مراکز خرید استابنبول است که در دهه 90 میلادی افتتاح شده است.
این مرکز خرید به لطف ظاهری لوکس و بی نظیرش توانسته در سال 2010 عنوان "بهترین طراحی داخلی سازه" را به نام خود کند. همچنین جایزه های دیگری هم به این مرکز خرید اهدا شده که "بهترین مرکز خرید اروپا در سال 1995" و "بهترین مرکز خرید دنیا در سال 1996" از جمله آن ها هستند. مرکز خرید آکمرکز استانبول جزء مراکز خرید لوکس و گران قیمت استانبول به حساب می آید؛ در این مرکز خرید نزدیک به 250 فروشگاه وجود دارد و اکثراً برندهای مطرح دنیا و ترکی در زمین پوشاک هستند هرچند در کنار آن ها، فروشگاه های دیگری هم وجود دارد که انواع لوازم الکترونیک، لوازم خانگی و آرایشی را با قیمت های نجومی عرضه می کنند.

 

مرکز خرید آک مرکز


فروشگاه های مختلف تنها بخشی از مرکز خرید آکمرکز استانبول را تشکیل می دهند. این مرکز خرید برای رفاه مشتریان خود امکانات و خدمات مختلفی را در نظر گرفته است که شامل سالن های آرایشی و آرایشی، سالن های سینما به همراه پخش انواع فیلم های روز دنیای هالیوود و ترکی، بانک، سوپرمارکت و غیره هستند. همچنین رستوران ها و کافه های مختلفی هم در مرکز خرید قرار دارند که فارغ از کیفیت و تنوعشان، قیمت های نجومی دارند.
مرکز خرید آکمرکز دو برج مرتفع هم دارد که بخشی از واحدهای آن مسکونی بوده و برخی هم تجاری هستند. آکمرکز در منطقه اروپایی بشیکتاش، محله اتلیر و خیابان نیسپتیه قرار دارد که به لطف این موضوع، دسترسی به مرکز خرید  با استفاده از وسایل نقلیه عمومی آسان خواهد بود.
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول ۲۰ خرداد
۳
۲۰ خرداد - ۲۳ خرداد
معراج
معراج
فرجام پرواز
مشاهده تور
۵,۰۱۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مرکز خرید آکمرکز استانبول