مرکز خرید آکمرکز استانبول

مرکز خرید آکمرکز استانبول، یکی از مراکز خرید متفاوت شهر است که تجربه متفاوت و بی نظیری را هم ارائه می دهد. مرکز خرید آکمرکز جزء برترین و محبوب ترین مراکز خرید استابنبول است که در دهه 90 میلادی افتتاح شده است.
این مرکز خرید به لطف ظاهری لوکس و بی نظیرش توانسته در سال 2010 عنوان "بهترین طراحی داخلی سازه" را به نام خود کند. همچنین جایزه های دیگری هم به این مرکز خرید اهدا شده که "بهترین مرکز خرید اروپا در سال 1995" و "بهترین مرکز خرید دنیا در سال 1996" از جمله آن ها هستند. مرکز خرید آکمرکز استانبول جزء مراکز خرید لوکس و گران قیمت استانبول به حساب می آید؛ در این مرکز خرید نزدیک به 250 فروشگاه وجود دارد و اکثراً برندهای مطرح دنیا و ترکی در زمین پوشاک هستند هرچند در کنار آن ها، فروشگاه های دیگری هم وجود دارد که انواع لوازم الکترونیک، لوازم خانگی و آرایشی را با قیمت های نجومی عرضه می کنند.

 

مرکز خرید آک مرکز


فروشگاه های مختلف تنها بخشی از مرکز خرید آکمرکز استانبول را تشکیل می دهند. این مرکز خرید برای رفاه مشتریان خود امکانات و خدمات مختلفی را در نظر گرفته است که شامل سالن های آرایشی و آرایشی، سالن های سینما به همراه پخش انواع فیلم های روز دنیای هالیوود و ترکی، بانک، سوپرمارکت و غیره هستند. همچنین رستوران ها و کافه های مختلفی هم در مرکز خرید قرار دارند که فارغ از کیفیت و تنوعشان، قیمت های نجومی دارند.
مرکز خرید آکمرکز دو برج مرتفع هم دارد که بخشی از واحدهای آن مسکونی بوده و برخی هم تجاری هستند. آکمرکز در منطقه اروپایی بشیکتاش، محله اتلیر و خیابان نیسپتیه قرار دارد که به لطف این موضوع، دسترسی به مرکز خرید  با استفاده از وسایل نقلیه عمومی آسان خواهد بود.
 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید آکمرکز استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور استانبول 11 بهمن 98
10 شب
ایران ایر تور
گردشگر زمان
11 بهمن - 21 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
5 شب
ایران ایر تور
ارزین سیر ایرانیان
10 بهمن - 15 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
10 شب
ایران ایر تور
دانیار سفر پارسیان
10 بهمن - 20 بهمن

تور استانبول 11 و 12 و 13 بهمن 98
5 شب
ایران ایر تور
آرشین پرواز
11 بهمن - 18 بهمن

تور استانبول 11 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
آرانا پرواز
11 بهمن - 15 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
فرشته طلایی پارس
10 بهمن - 22 بهمن

تور استانبول 20 بهمن 98
4 شب
ماهان
ماهان سیر
20 بهمن - 24 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
افق بال فرشتگان
10 بهمن - 13 بهمن

تور استانبول بهمن 98
7 شب
اطلس گلوبال
آیسو سفر پارسه
9 بهمن - 17 بهمن

تور استانبول بهمن 98
4 شب
قشم ایر
سامان پرواز
10 بهمن - 21 بهمن