مرکز خرید اوپتیموم اوت لت

تاریخ انتشار : ۲۲ تیر تعداد بازدید : 232

مرکز خرید اوپتیموم اوت لت یکی از مراکز خرید نسبتاً جدید و محبوب استانبول است که در سال 2008 افتتاح شده است. شاید در کنار فروشگاه ها و کالاهی مختلف، نمای زیبا و شکیل مرکز خرید یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت مرکز خرید در میان مردم و گردشگران به حساب آید.
اکثر فروشگاه های مرکز خرید اوپتیموم اوت لت استانبول را برندهای پوشاک تشکیل می دهند. اکثر برندهای پوشاک، داخلی بوده و در کنار آن ها می توان انواع برندهای محبوب دنیا را هم مشاهده کرد و جالب است بدانید قیمت های پوشاک داخلی بسیار ارزان تر از پوشاک های خارجی بوده و پوشاک های برندهای محبوب هم قیمت های نجومی دارند. همچنین فروشگاه هایی هم در مرکز خرید وجود دارند که انواع عطرها، لوازم الکترونیکی، لوازم آرایشی و غیره را عرضه می کنند.

 

مرکز خرید اوپتیموم استانبول


گردشگران تور استانبول می توانند در کنار خرید کردن، از امکانات و خدمات رفاهی که مرکز خرید برای مشتریان در نظر گرفته نیز استفاده کنند. این امکانات و خدمات شامل زمین بازی برای کودکان، اتاق مادر، باجه های شارژ انواع دستگاه های الکترونیکی و غیره هستند. لازم به ذکر است در صورتیکه جهت بازدید از این مرکز خرید وسیله نقلیه به همراه دارید می تواند از پارکینگ مرکز خرید استفاده کنید.
یکی از جذاب ترین بخش های مرکز خرید اوپتیموم اوت لت استانبول، فودکورت مرکز خرید است. در فودکورت رستوران ها و فست فودهای مختلفی وجود دارد که انواع غذاهای ترکی، اروپایی، دریایی و بین المللی را برای مشتریان سرو می کنند اما لازم به ذکر است به غیر از فست فودها، بقیه رستوران ها و کافه ها قیمت های نسبتاً بالایی دارند.
مرکز خرید اوپتیموم اوت لت در منطقه ینی صحرا، خیابان دموکراسی، خیابان آتاشهیر قرار دارد بهترین راه دسترسی به این مرکز خرید، استفاده از اتوبوس و مترو است.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول ۱۹ خرداد
۴
۱۹ اردیبهشت - ۲۳ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
سیف گشت
مشاهده تور
۵,۵۲۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۴
۲۰ خرداد - ۲۴ خرداد
آسمان
معراج
ارزین سیر
مشاهده تور
۵,۳۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مرکز خرید اوپتیموم اوت لت