مرکز خرید اوپتیموم اوت لت

مرکز خرید اوپتیموم اوت لت یکی از مراکز خرید نسبتاً جدید و محبوب استانبول است که در سال 2008 افتتاح شده است. شاید در کنار فروشگاه ها و کالاهی مختلف، نمای زیبا و شکیل مرکز خرید یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت مرکز خرید در میان مردم و گردشگران به حساب آید.
اکثر فروشگاه های مرکز خرید اوپتیموم اوت لت استانبول را برندهای پوشاک تشکیل می دهند. اکثر برندهای پوشاک، داخلی بوده و در کنار آن ها می توان انواع برندهای محبوب دنیا را هم مشاهده کرد و جالب است بدانید قیمت های پوشاک داخلی بسیار ارزان تر از پوشاک های خارجی بوده و پوشاک های برندهای محبوب هم قیمت های نجومی دارند. همچنین فروشگاه هایی هم در مرکز خرید وجود دارند که انواع عطرها، لوازم الکترونیکی، لوازم آرایشی و غیره را عرضه می کنند.

 

مرکز خرید اوپتیموم استانبول


گردشگران تور استانبول می توانند در کنار خرید کردن، از امکانات و خدمات رفاهی که مرکز خرید برای مشتریان در نظر گرفته نیز استفاده کنند. این امکانات و خدمات شامل زمین بازی برای کودکان، اتاق مادر، باجه های شارژ انواع دستگاه های الکترونیکی و غیره هستند. لازم به ذکر است در صورتیکه جهت بازدید از این مرکز خرید وسیله نقلیه به همراه دارید می تواند از پارکینگ مرکز خرید استفاده کنید.
یکی از جذاب ترین بخش های مرکز خرید اوپتیموم اوت لت استانبول، فودکورت مرکز خرید است. در فودکورت رستوران ها و فست فودهای مختلفی وجود دارد که انواع غذاهای ترکی، اروپایی، دریایی و بین المللی را برای مشتریان سرو می کنند اما لازم به ذکر است به غیر از فست فودها، بقیه رستوران ها و کافه ها قیمت های نسبتاً بالایی دارند.
مرکز خرید اوپتیموم اوت لت در منطقه ینی صحرا، خیابان دموکراسی، خیابان آتاشهیر قرار دارد بهترین راه دسترسی به این مرکز خرید، استفاده از اتوبوس و مترو است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید اوپتیموم اوت لت
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور استانبول 11 بهمن 98
5 شب
ایران ایر تور
اسطوره بیستون
11 بهمن - 16 بهمن

تور استانبول 20 بهمن 98
4 شب
ماهان
ماهان سیر
20 بهمن - 24 بهمن

تور استانبول 5 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
گلبرگ سیر
5 بهمن - 8 بهمن

تور استانبول 10 و 11 و 12 بهمن 98
5 شب
ماهان
ندا پرواز
11 بهمن - 17 بهمن

تور استانبول 6 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
اورانوس آرمان سفر
6 بهمن - 10 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
اسطوره بیستون
10 بهمن - 14 بهمن

تور استانبول بهمن 98
5 شب
آتا
ندا پرواز
15 بهمن - 2 اسفند

تور استانبول ویژه تعطیلات بهمن 98
3 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
7 بهمن - 12 بهمن

تور استانبول 4 بهمن 98
3 شب
قشم ایر
مهلا گشت آسمان
4 بهمن - 7 بهمن

تور استانبول 8 و 11 و 18 بهمن 98
7 شب
ایران ایر تور
ندا پرواز
11 بهمن - 25 بهمن