هایپرمی

یکی از فروشگاه های زنجیره ای موفق ایران "هایپرمی" نام دارد که به صورت زنجیره ای در اقصی نقاط کشورمان مشغول فعالیت می باشد.

مفهوم فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه زنجیره ای به مجموعه ای از فروشگاه ها گفته می شود که تحت نظارت مدیرتی واحد در نقاط مختلف یک شهر یا کشور فعالیت خود را آغاز می کنند. به طور کلی این فروشگاه ها محصولاتی مشابه عرضه می کنند.
جالب است بدانید که قدمت فروشگاه های زنجیره ای در ایران به سال 1328 باز می گردد که فروشگاه های تعاونی مصرف سپه افتتاح شد. سپس برادران اخوان کاشانی فروشگاه زنجیره ای "بزرگ ایران" را در سال 1340 راه اندازی کردند. در سال 1348 نیز برادران خیامی اقدام به تاسیس فروشگاه زنجیره ای کوروش نمودند. تاسیس این فروشگاه ها توسط افراد مختلف و بخش خصوصی تا جایی ادامه پیدا کرد که هم اکنون 10 فروشگاه زنجیره ای گوناگون در ایران فعالیت دارند. هایپرمی یکی از این فروشگاه ها می باشد که در ادامه قصد داریم شما را با آن بیشتر آشنا سازیم.
هدف از تاسیس فروشگاه های زنجیره ای این است که مواد غذایی و خوراکی با کمترین قیمت ممکن به دست مصرف کننده ها برسد. این امر با حذف واسطه های موجود در بازار و خرید عمده محصولات از تولیدکنندگان به مرحله اجرا رسیده است. طبق گفته رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای، در حدود 10% از بازار خرده فروشی کشور بر عهده فروشگاه های زنجیره ای می باشد. این فروشگاه ها نقش به سزایی در اشتغال جوانان داشته اند به گونه ای که حدود 1600 نفر به صورت مستقیم و 2500 نفر به صورت غیر مستقیم برای این فروشگاه کار می کنند؛ لازم به ذکر است که بگوییم افرادی که به صورت مستقیم در حال فعالیت با این فروشگاه هستند، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشند. مساحت فروشگاه، تنوع کالاها و نوع خدمت رسانی از عواملی است که در جذب تعداد نیروی کار موثر می باشد.
به طور کلی 2500 شعبه در غالب فروشگاه های زنجیره ای مشغول به فعالیت هستند.  واژه هایپرمی مخفف شده "Middle East Hyper" به معنای هایپر خاورمیانه است.فروشگاه زنجیره ای هایپرمی
این فروشگاه در سال 1392 توسط شرکت بازرگانی سامان اندیشان امرتات تاسیس شد. دفتر مرکزی آن هم در تهران قرار دارد. در طی 4 سال تعداد این فروشگاه ها در سطح کشور به عدد 14 رسید که اولین شعبه آن در مجتمع تجاری تفریحی مگامال اکباتان افتتاح شد.
محصولاتی که در این فروشگاه در اختیار عموم مردم قرار می گیرد محدود به مواد غذایی و خوراکی نمی شود و محصولات دیگری همچون بهداشتی و آرایشی، لوازم خانگی، لوازم اداری، پوشاک و منسوجات نیز در آن به فروش می رسد. فروشگاه هایپرمی گاهی اوقات به مناسبت ایام خاصی که برای ایرانیان اهمیت دارد، تخفیف های ویژه ای را در نظر می گیرد که این امر سبب تمایل دوچندان افراد برای خرید کردن می گردد.
این فروشگاه در سال 1393 در همایش سالانه برندهای برترموفق به کسب تقدیرنامه تجلیل شد.
برخی از سیاست هایی که مدیران این فروشگاه در روند برنامه کاری خود در نظر گرفته اند به شرح زیر می باشد:
*ارائه فاکتور خرید شفاف با درج میزان سود خالص مشتری
*قبض پارکینگ رایگان
*ثبت امتیاز مشتریان و قرعه کشی های فصلی
*عرضه محصولات غذایی تازه شامل مرغ، ماهی، گوشت، نان گرم سبزیجات و میوه های گوناگون و نوبرانه
*پاکیزگی های سطوح مختلف فروشگاه
*موزیک آرام برای آرامش و حس خوب
*چیدمان زیبا و اصولی کالاها
*به کارگیری تجهیزات به روز و مدرن
*راه اندازی باشگاه مشتریان
*تخفیف های ویژه (10 الی 55 درصد)

مهم ترین شعبات این فروشگاه که در سراسر ایران در حال فعالیت هستند عبارت اند از:

1) هایپرمی شعبه سبحان  منطقه قیطریه
آدرس: تهران/ خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی خیابان شهید میرزاپور/ خیابان طاهری/ مجتمع تجاری سبحان 2/ اتوبان صدر/ خیابان قلندر شمالی/ خیابان طاهری
تلفن: 02122682405
ساعت کاری: 8 الی 24
دسترسی به هایپرمی شعبه سبحان از طریق ایستگاه اتوبوس و مترو امکان پذیر می باشد.2) هایپرمی شعبه مگامال  منطقه اکباتان
آدرس: تهران/ شهرک اکباتان فاز 2/ میدان صارمی/ مجتمع تجاری مگامال/ طبقه همکف
تلفن: 02144641024
ساعت کاری: 8:30 الی 24
دسترسی به این شعبه هایپرمی از طریق مترو و اتوبوس امکان پذیر است.3) هایپرمی آجودانیه
این فروشگاه زیربنایی 2000 مترمربعی دارد و مجهز به امکانات و خدمات خوبی همچون 3 طبقه پارکینگ با ظرفیت 500 ماشین، 3 آسانسور، 2 پله برقی، خودپرداز و 10 صندوق فروش می باشد که مشتریان می توانند مورد استفاده قرار دهند.
آدرس: تهران/ سه راه اقدسیه/ خیابان سباری/ مجتمع تجاری عرش آجودانیه
تلفن: 02126125441
ساعت کاری: 8:30 الی 244) هایپرمی تجریش
این فروشگاه در تجریش 1500 مترمربع می باشد و امکاناتی همچون: پارکینگ، 1 اسانسور 36 نفره و دو دستگاه خودپرداز دارا می باشد.
آدرس: ترهان/ تجریش/ خیابان شهید غلام جعفری/ پلاک 3
تلفن: 021227046465) هایپرمی مرکز تجاری طوبی  منطقه کوهک (منطقه 22 تهران)
این فروشگاه 4 هزار مترمربعی در مجتمع تجاری طوبی توانسته در طول مدت کوتاهی که از احداث آن گذشته، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در این فروشگاه وسیع امکانات خوبی از قبیل: پارکینگ 3 طبقه با ظرفیت 600 واحد، 2 دستگاه آسانسور، 1 پله برقی، خودپرداز و 16 صندوق فروش وجود دارد. در هایپرمی طوبی کترینگ، لبنیات محلی و ترشیجات متنوع نیز وجود دارد.
آدرس:تهران/ اتوبان تهران کرج/ ورودی پارک چیتگر/ بلوار کوهک/ جنب خیابان نسیم 16
تلفن: 02146087440
ساعت کاری: 8:30 الی 246) هایپرمی شعبه عظیمیه
دومین شعبه فروشگاه هایپرمی در اسفند 1392 در شهر کرج و منطقه عظیمیه تاسیس شد. این فروشگاه 2 طبقه می باشد که مساحت طبقه اول 2300 مترمربع و مساحت طبقه دوم 2500 مترمربع است.
در این فروشگاه پارکینگ طبقاتی، 10 دستگاه رمپ، 12 صندوق فروش و دو دستگاه ATM برای رفاه حال مشتریان تعبیه شده است.
آدرس: کرج/ عظیمیه/ بلوار آیت الله طالقانی/ بالاتر از پل آزادگان/ کوچه شجاعی/ برج قائم
تلفن: 026325501127) هایپرمی شعبه نیکامال
یکی دیگر از فروشگاه های هایپرمی کرج در منطقه گوهردشت قرار دارد. در این فروشگاه 2 دستگاه خودپرداز، 8 صندوق فروش، پارکینگ، پله برقی و 7 دستگاه آسانسور موجود است.
آدرس: کرج/ فلکه اول گوهردشت/ مجتمع نیکامال
تلفن: 026342597038) هایپرمی شعبه فردیس
این فروشگاه با مدیریت محمدجواد بیات در حال خدمت رسانی به اهالی منطقه فردیس است.
آدرس: کرج/ فردیس/ کانال غربی بلوار امام خمینی/ نبش بلوار 31
تلفن: 026365725789) هایپرمی شعبه مصلی  اصفهان
افزون بر شهر های تهران و کرج، در دیگر شهرهای ایران هم شعبه های این فروشگاه زنجیره ای وجود دارد. پنجمین هایپرمی در شهر بزرگ اصفهان و در منطقه سعادت آباد قرار گرفته و مساحت آن 8 هزار مترمربع می باشد.
آدرس: اصفهان/ خیابان سعادت آباد/ خیابان مصلی بزرگ اصفهان
تلفن: 0313663531410) هایپرمی مرکز تجاری خزر تنکابن
در استان همیشه سبز مازندران هم یک شعبه از این فروشگاه وجود دارد. موقعیت مکانی مناسب این فروشگاه سبب شده که توریست های زیادی از آن استقبال کنند. این فروشگاه در یک طبقه با زیربنای 3800 مترمربع طراحی شده و کالاهای متنوعی را برای فروش عرضه می کند.
آدرس: تنکابن/ به سمت شیرود/ هایپر سنتر خزر
تلفن: 01154375728
ساعات کاری: 8:30 الی 2411) هایپرمی مجتمع تجاری اکسین آمل
هایپرمی مجتمع تجاری اکسین آمل در بیست و یکمین روز اردیبهشت ماه سال 1396 با مساحت 5 هزار مترمربع در این مجتمع احداث شد.
آدرس: جاده هراز/ روبروی استادیوم ورزشی کاله/ مجتمع اکسین آمل
تلفن: 01144440218
ساعات کاری: 8:30 الی 2412) هایپرمی مجتمع تجاری پانوراما  نمک آبرود
در مهرماه سال 1393 شعبه دیگری از فروشگاه زنجیره ای هایپرمی در مجتمع تجاری پانوراما احداث شد که مورد توجه بسیاری از توریست های تور مازندران قرار گرفت. به دلیل توریستی بودن شهر نمک آبرود استقبال بسیار خوبی از این فروشگاه انجام پذیرفت.
در این فروشگاه 2900 مترمربعی انواع محصولات مورد نیاز روزمره از قبیل: ترشیجات، مرغ، ماهی، گوشت، نان تازه، کترینگ، مرباجات، میوه و سبزی و لبنیات محلی به فروش می رسد.
آدرس: نمک آبرود/ کلارآباد/ جنب شهرک ویلایی امیردشت/ مجتمع پانوراما
تلفن: 01154601631
ساعات کاری: 8:30 الی 2413) هایپرمی مرکز تجاری بین الملل مشهد پاژ
شهر مشهد یکی دیگر از شهرهای پر توریست ایران است که انتخاب مناسبی برای احداث این فروشگاه بود از همین رو هفتمین فروشگاه هایپرمی در سال 1394 در مجتمع مالی اقتصادی پاژ راه اندازی شد.
این فروشگاه 7 هزار مترمربعی دارای پارکینگی با ظرفیت 500 واحد، 20 صندوق فروش، 2 دستگاه خودپرداز و 4 رمپ برقی می باشد که موجب رفاه حال مشتریان و گردشگران تور مشهد که برای خرید کردن به آن مراجعه می کنند، می گردد.
آدرس: مشهد/ میدان جانباز/ ابتدای بلوار جانباز شمالی/ مجتمع اقتصادی پاژ
تلفن: 0513705698714) هایپرمی مجتمع تجاری آبان پلازا  مشهد
این فروشگاه در طبقه منفی 2 مجتمع تجاری آبان پلازا واقع شده است که دسترسی مستقلی از مجتمع دارا می باشد. در این فروشگاه امکان تهیه بسیاری از لوازم مایحتاج روزانه و هفتگی ممکن است.
آدرس: مشهد/ بلوار وکیل/ نبش هاشمیه 6/ ساختمان آبان پلازا
تلفن: 0513884322315) هایپرمی مجتمع تجاری اطلس ایرانیان  تبریز
هایپرمی مجتمع تجاری اطلس ایرانیان در آبان ماه سال 1395 افتتاح شد. این فروشگاه یک طبقه زیربنایی حدود 1500 مترمربعی دارد که در آن محصولات متنوع را از به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رساند. این فروشگاه دارای پارکینگ، 3 آسانسور، 8 صندوق فروش و 7 دستگاه ATM می باشد.
آدرس: تبریز/ خیابان ولیعصر/ خیابان همافر غربی/ خیابان نگین پارک/ مجتمع اطلس
تلفن: 04133249028
ساعت کاری: 8:30 الی 24به گفته مسئولین و عوامل مربوطه به زودی 4 شعبه دیگر از این فروشگاه در باغستان و مهرشهر کرج، مجتمع مگاپارس شریعتی و آرین پاسارگاد در انتهای همت افتتاح می شود که اهالی محلی می توانند از آن ها بهره ببرند.

فضاهای تبلیغاتی هایپرمی
فعالیت های تبلیغاتی و مدیریت فروش این فروشگاه را موسسه تبلیغاتی جانوسپار بر عهده دارد. معرفی این محصول به صورت ریشه ای انجام گرفته به طوری که شاهد تولید برنامه های تصویرسازیِ مناسب برای شناساندن این برند به کودکان هستیم. همچنین کتاب هایی پیرامون رنگ آمیزی عوامل راهنمایی و رانندگی در اختیار این کودکان قرار می گیرد که در کنار آموزش آن ها برند هایپرمی را معرفی می کند.
یک طرح بسیار خوب و تاثیر گذاری که برای تبلیغات این فروشگاه در نظر گرفته شده "طرح گلدان امید" می باشد؛ به این صورت که در فروشگاه های هایپرمی و مدارسی که در اطراف آن ها واقع شده اند، یک گلدان سبز زیبا با زیرگلدانی نارنجی (بیانگر ماهیت فروشگاه هایپرمی) در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می گیرد تا آن ها عکس هایی با عنوان هایپرمی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند و جوایز نفیسی دریافت کنند. در ادامه این گلدان ها به فروشگاه مربوطه بازگردانده می شود تا برای امور خیریه مورد استفاده قرار گیرند.

وب سایت: www.hyperme.ir 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هایپرمی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
مینا 18 خرداد 1398
3
من از خریدایی که داشتم راضی بودم تخفیفای خوبی ام داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.قدیمی ترین گنبد آجری ایران

غار بورنیک

زیبا ترین چشمه دنیا

کویر زیبای مصر

تجربه سفر به ایران از دیدگاه گاردین

کوچکترین هتل دنیا

جاذبه های توریستی ایران

بزرگ ترین دسته عزاداری جهان

جاذبه های دیدنی ایران در پاییز

هتل های لوکس ایران

خانه های کوچک در جهان

باغ های ایرانی

مکان های دیدنی مشهد

جاذبه های گردشگری مشهد

ماندگار ترین خانه های تهرانی

ثبت جهانی بیابان لوت

دریاچه مارمیشو

معروف ترین سوغاتی های ایران

بوستان مینیاتوری مشهد

ذوب شدن خیابان های هند در اثر گرما

اتاق خوابی میان کوسه ها

گردشگری رالی باس در جزیره کیش

ورود سرمایه‌گذاران گردشگری به کیش

برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به میزبانی کیش

پرواز کیش مسکو

در ۱۰ روز گذشته، ۵۰ هزار نفر از کیش بازدید کردند

سنت ‌های عجیب ازدواج

دریای برنجه

یلدا در فرهنگ ها مختلف

عمارت مسعودیه

کلیسای آنتوان مقدس

موزه بزرگ خراسان

آداب و رسوم عجیب و غریب

امام زاده هاشم

عمارت شاپوری شیراز

گردنه حیران

پارک ملت

تصاویر زیبا از رودخانه آمازون

پارک جمشیدیه

اولین هتل ایران

جنگل گیسوم

باغ شازده ماهان

لباس های بومی زنان ایران

شهر های ایران که یک چیزشان کمه

جاذبه های دیدنی ایران

نمک آبرود

شهر بدون کوچه در ایران

مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه

تلاش برای ثبت جهانی هورالعظیم

ایران ارزان ترین مقصد سفر در جهان

توصیه های انتظامی

مدارک لازم صدور گذرنامه

گواهینامه بین المللی

آدرس سفارتخانه ها

شرایط ارز مسافرتی

اطلاعات مفید هتل ها

نکات مفید

خدمات CIP

کشورهای بدون ویزا

اطلاعات سفارت ایران در کشورها

انتخاب صندلی هواپیما

سفر کم خرج در کیش

خرید بلیط تفریحات ارزان کیش

خرید بلیط تفریحات

راهنمای سفر به کویر

بهترین زمان سفر به مشهد

بهترین زمان سفر به قشم

سفر ارزان به مشهد

بهترین زمان سفر به کیش

شهر مشهد

بهترین زمان سفر به اصفهان

بهترین زمان سفر به تبریز

بهترین زمان سفر به شیراز

هزینه سفر به قشم

هزینه سفر به اصفهان

هزینه حمل و نقل در قشم

هزینه حمل و نقل در قشم

بهترین زمان سفر به کرالا

هزینه سفر به یزد

بهترین زمان سفر به شهرکرد

بهترین زمان سفر به چابهار

بهترین زمان سفر به همدان

هزینه سفر به چابهار

قیمت بلیط برج میلاد

آب و هوای سلمانشهر

بهترین زمان سفر به متل قو

آدرس ایران مال

هواشناسی ایران

سازمان هواشناسی

آب و هوای کیش

آب و هوای کاشان

قیمت هتل ترنج کیش

هواشناسی مشهد

ارتفاع برج میلاد

آب و هوای اصفهان

مرکز خرید بازار مروارید کیش

مرکز خرید سارینا کیش

مرکز تجاری کیش

دامون کیش

مرکز خرید ستاره قشم

بازار سنتی و قدیمی قشم

بازار بزرگ خلیج فارس قشم

مرکز خرید سیتی سنتر قشم

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد

بازار فردوسی مشهد

بازار رضا مشهد

مجتمع تجاری،اقامتی ومسکونی آرمان مشهد

بازار زیتون کیش

بازار صفین کیش

بازار ونوس کیش

بازارچه حافظ کیش

بازار پارس خلیج

مرکز خرید مریم کیش

مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پردیس

میکا مال کیش

رویال مال کیش

مرکز خرید لاریسا مال

مرکز خرید پادنا

بازار مرجان کیش

بازار دیپلمات کیش

بازار هرمز

مرکز خرید پانیذ

مرکز خرید پروما

مرکز خرید آلتون

سیتی سنتر اصفهان

مرکز خرید آرمان مشهد

کیان سنتر مشهد

مرکز خرید لاله پارک تبریز

بازار وکیل

مرکز خرید مجتمع وصال مشهد

مرکز خرید خورشید مشهد

مرکز خرید زیست خاور مشهد

مرکز خرید ستاره قشم

مرکز خرید زمرد قشم

مجتمع تجاری ستاره جنوب

مرکز خرید مهستان کرج

مرکز خرید صفویه کاشان

مرکز خرید خلیج فارس شیراز

مرکز خرید کورش

مرکز خرید سانا

هایپراستار تهران

مرکر خرید پالادیوم تهران

بازار عربها کیش

بازار سنتی ایران مال

رستوران حافظیه کیش

رستوران پدیده کیش

رستوران فودلند کیش

رستوران بختیاری

رستوران شب های جزیره قشم

رستوران سنتی خوان بوم قشم

رستوران آبشار قشم

رستوران خاله قشم

رستوران پدیده شاندیز مشهد

مجتمع گردشگری بابا قدرت مشهد

رستوران باغ زیتون مشهد

رستوران برگاه ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد

رستوران میرمهنا کیش

رستوران پسران کریم

رستوران آیدین

رستوران پدیده البرز

خانه استیک دایان

رستوران شاندیز صفدری کیش

توتی فروتی

هایدا کیش

رستوران کوه نور کیش

رستوران سالود کیش

رویال استار کیش

رستوران بابا قدرت کیش

فود کورت دامون کیش

رستوران کوه سنگی

رستوران جوجه اناری

رستوران اکسین

رستوران هشتک

رستوران رویال استار

رستوران جمیل

بوف

رستوران انرژی کیش

رستوران قصر سفید

رستوران قلعه

رستوران شب نشین

رستوران سنتی شهریار

رستوران دلستان

رستوران نعیم

رستوران گازماخ

رستوران هفت خوان

رستوران آب و برق کیش

رستوران آسیاکلاسیک

رستوران اسپادانا کیش

رستوران باغ سالار مشهد

رستوران فانوس آبی مشهد

رستوران تشریفات مشهد

رستوران صوفی شیراز

رستوران عمارت شاپوری

رستوران اسپاخو

پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری