امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازار بزرگ کوش آداسی

بازار بزرگ کوش آداسی

سفر به هر شهر و یا کشوری همراه با جذابیت های خاص خودش می باشد. یکی از بهترین بخش های سفر، خرید کردن بوده که بسیار لذت بخش است. شهر کوش آداسی مراکز خرید زیادی را در خود جای داده که یکی از معروف ترین آن ها "بازار بزرگ کوش آداسی" می باشد.
بازار بزرگ کوش آداسی همانند یک بازار محلی و بومی بوده که گردشگران تور ترکیه اجناس متنوعی را می توانند از آن خریداری کنند. پوشاک معمولی و غیر مارک، کیف و کفش، فرش، پارچه، انواع ادویه و طلا، صنایع دستی، ساعت، تابلو، جواهرات، لوازم تزئینی و برخی مواد خوراکی و سبزیجات در این بازار به فروش می رسد. فروشگاه هایی که در این مرکز خرید وجود دارد، پر تعداد (حدود 4 هزار غرفه) ولی در اندازه های کوچک می باشند و فاصله اندکی از یکدیگر دارند. علاوه بر موارد گفته شده، تعدادی دستفروش غذا هم در بزرگ ترین بازار این شهر وجود دارد که انواع غذاهای محلی و فست فودی را طبخ می کنند و بازدیدکنندگان می توانند از آن ها بهره ببرند.
یک نکته که در همه جا وجود دارد، این است که در زمان های پر توریست سطح قیمت ها تمامی مراکز خرید ترکیه کمی بالا می رود که بازار بزرگ کوش آداسی هم شامل این امر می شود.

گردشگران تور کوش آداسی با استفاده از تاکسی یا کشتی می توانند خود را به grand baazar برسانند و ساعاتی را در آن قدم بزنند.
اغلب فروشندگان دستفروش اطراف این بازار را افراد بومی و محلی تشکیل می دهند که برای فروش اجناس خود در اطراف بازار جمع می شوند، گردشگران تور کوش آداسی خوب است بدانند که لوازم در معرض فروش این مکان، دارای قیمت هایی منصفانه و مناسب هستند.
آدرس: ترکیه/ کوش آداسی/ محله داگ/ خیابان شوفر/ بازار بزرگ
ساعات کاری: 10 الی 23 
درج نظر