بازار بزرگ کوش آداسی

سفر به هر شهر و یا کشوری همراه با جذابیت های خاص خودش می باشد. یکی از بهترین بخش های سفر، خرید کردن بوده که بسیار لذت بخش است. شهر کوش آداسی مراکز خرید زیادی را در خود جای داده که یکی از معروف ترین آن ها "بازار بزرگ کوش آداسی" می باشد.
بازار بزرگ کوش آداسی همانند یک بازار محلی و بومی بوده که گردشگران تور ترکیه اجناس متنوعی را می توانند از آن خریداری کنند. پوشاک معمولی و غیر مارک، کیف و کفش، فرش، پارچه، انواع ادویه و طلا، صنایع دستی، ساعت، تابلو، جواهرات، لوازم تزئینی و برخی مواد خوراکی و سبزیجات در این بازار به فروش می رسد. فروشگاه هایی که در این مرکز خرید وجود دارد، پر تعداد (حدود 4 هزار غرفه) ولی در اندازه های کوچک می باشند و فاصله اندکی از یکدیگر دارند. علاوه بر موارد گفته شده، تعدادی دستفروش غذا هم در بزرگ ترین بازار این شهر وجود دارد که انواع غذاهای محلی و فست فودی را طبخ می کنند و بازدیدکنندگان می توانند از آن ها بهره ببرند.
یک نکته که در همه جا وجود دارد، این است که در زمان های پر توریست سطح قیمت ها تمامی مراکز خرید ترکیه کمی بالا می رود که بازار بزرگ کوش آداسی هم شامل این امر می شود.

گردشگران تور کوش آداسی با استفاده از تاکسی یا کشتی می توانند خود را به grand baazar برسانند و ساعاتی را در آن قدم بزنند.
اغلب فروشندگان دستفروش اطراف این بازار را افراد بومی و محلی تشکیل می دهند که برای فروش اجناس خود در اطراف بازار جمع می شوند، گردشگران تور کوش آداسی خوب است بدانند که لوازم در معرض فروش این مکان، دارای قیمت هایی منصفانه و مناسب هستند.
آدرس: ترکیه/ کوش آداسی/ محله داگ/ خیابان شوفر/ بازار بزرگ
ساعات کاری: 10 الی 23 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازار بزرگ کوش آداسی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.