مرکز خرید پکینی تفلیس

یکی از بهترین مراکز خریدی که در تفلیس برای خرید و تهیه سوغاتی می توان انتخاب کرد، مرکز خرید پکینی تفلیس است. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید پکینی تفلیس بپردازیم.
تفلیس، پایتخت گرجستان، به لطف مکان های دیدنی و تاریخی، کلیسا های مختلف، طبیعت سبز و زیبا و مراکز خرید بزرگ و معتبر، سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به تفلیس، خرید کردن است و به همین دلیل برخی از مراکز خرید تفلیس در دنیا نیز شناخته شده هستند که مرکز خرید پکینی یکی از آن ها می باشد.
تفلیس خیابان هایی دارد که به دلیل امکانات منحصر به فردش در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردارند. یکی از این خیابان ها خیابان پکینی می باشد. گردشگران تور تفلیس می توانند در این خیابان انواع مراکز خرید بزرگ، لوکس و مختلف را مشاهده کنند که در اکثر آن ها همواره جشنواره ها و تخفیف های مختلفی وجود دارند. پکینی خیابان بزرگی است که در دو طرف آن انواع فروشگاه ها، رستوران ها و تفریحگاه های مختلفی قرار گرفته است. فروشگاه ها و مغازه های این خیابان علاوه بر تخفیف هایی که دارند، یکی از بهترین مراکز خرید برای چانه زدن هستند که به این دلیل همواره به گردشگران تور تفلیس توصیه می شود جهت کاهش هزینه سفر به تقلیس، از مرکز خرید پکینی بازدید کنند.
همچنین جهت رفاه حال گردشگران تور تفلیس بعد از یک خرید طولانی، در کنار سینما ها، باشگاه های بدنسازی رستوران ها و کافه هایی وجود دارد که انواع غذاها و نوشیدنی های محلی و بین المللی را سرو می کنند و جالب است بدانید یکی از مهم ترین دلایل محبوب این رستوران ها در میان گردشگران تور تفلیس، پایین بودن قیمت ها در کنار کیفیت معقول آن ها می باشد.

نظرات مردم درباره مرکز خرید پکینی تفلیس

دایانا 31 شهریور 97
4
همه میدونن مرکز خرید پکینی تفلیس که این مرکز خرید یکی از به درد بخور ترین مراکز خرید گرجستانه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای تفلیس

تور تفلیس نوروز 99
3 شب
قشم ایر
گردشگر زمان
6 فروردین - 9 فروردین

تور تفلیس 27 و 28 اسفند 98
3 شب
قشم ایر
آیسو سفر پارسه
27 اسفند - 1 فروردین

تور تفلیس 6 و 9 اسفند 98
3 شب
زاگرس
آرشین پرواز
9 اسفند - 12 اسفند

تور تفلیس باتومی ویژه نوروز 99
6 شب
تابان
معراج گشت
28 اسفند - 6 فروردین

تور تفلیس نوروز 99
4 شب
قشم ایر
هورگشت پارس
5 فروردین - 12 فروردین

تور تفلیس 6 و 9 اسفند 98
3 شب
زاگرس
اسطوره بیستون
9 اسفند - 12 اسفند

تور تفلیس نوروز 99
4 شب
زاگرس
آرشین پرواز
3 فروردین - 9 فروردین

تور تفلیس ویژه نوروز 99
3 شب
قشم ایر
افق بال فرشتگان
6 فروردین - 9 فروردین

تور تفلیس ویژه نوروز 99
3 شب
قشم ایر
معراج گشت
7 فروردین - 10 فروردین

تور تفلیس نوروز 99
3 شب
زاگرس
مادالیت رایا
4 فروردین - 11 فروردین