امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید کاپارول سنتر

مرکز خرید کاپارول سنتر

اگر اهل خرید هستید و به باتومی سفر کردید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید کاپارول سنتر (Capalor Center) است. مرکز خرید کاپارول سنتر (Capalor Center) یکی از بهترین مراکز خرید شهر باتومی به حساب می آید که در مرکز شهر قرار دارد و دارای طراحی مدرنی است. این مکان، مکانی مناسب برای خرید، تفریح و استراحت است. گردشگران تور باتومی به راحتی با وسایل نقلیه عمومی می توانند از مرکز شهر به این مرکز خرید رفت و آمد کنند. در این مرکز خرید برند های معروفی همچون ال سی وا کی کی (LC WAIKIKI)، پرادا (Prada)، گوچی (Gucci)، هوگو باس آ گ (Hugo Boss AG)، آرمانی (Armani) و روبرتو کاوالی (Roberto Cavalli) و غیره را می توانید مشاهده کنید. از امکانات کاپارول سنتر (Capalor Center) می‌توان به راهنماهای چند زبانه داخل فروشگاه، کالسکه و ویلچر اجاره‌ای، سرویس رزرو تاکسی، پارکینگ و غیره اشاره کرد.
 این مرکز خرید یکی از معروف ‌ترین فروشگاه ‌های باتومی می باشد، این فروشگاه به همان اندازه که مکان مناسبی برای خرید است مکانی بسیار عالی برای تفریح و گذراندن اوقات فراقت نیز می باشد. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید شهر باتومی است که دارای فروشگاه کیف، کفش و لباس، لوازم آرایشی، مراکز تفریح کودکان و همچنین انواع فود کورت های متنوع می باشد. 
مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی یکی از مراکز خرید مدرن و بزرگ در کشور گرجستان به حساب می آید، به همین خاطر اکثر گردشگران تور باتومی برای خرید وسایل مورد نیاز خود به این مرکز خرید می آیند. این مجموعه روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است و در سایر روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 6  بعدازظهر می‌توانید برای بازدید از آن برنامه‌ریزی کنید. به مسافرانی که با تور باتومی به این شهر سفر می کنند پیشنهاد می شود از این مرکز خرید بازدید کنید.

نظرات مردم درباره مرکز خرید کاپارول سنتر

ناهید 16 تیر 97
0
من پارسال مرکز خرید کاپارول سنتر رفتم خیلی از اجناسش آفر خورده بود و جنسای خوبی تونستم بخرم
درج نظر