مرکز خرید اوزدیلک

شهر آنتالیا همواره جزء شهرهای پرتوریست بوده که مراکز خرید زیادی را در دل خود جای داده است. یکی از این مراکز، مرکز خرید اوزدیلک می باشد که بسیار بزرگ بوده و امکانات خوبی دارد. مرکز خرید اوزدیلک در مرکز شهر قرار دارد و در سال 2009 احداث گشت و دارای حدود 100 فروشگاه، 20 رستوران و 7 سال سینما می باشد. از دیگر امکانات مرکز خرید اوزدیلک می توان به زمین بازی کودکان، کافی شاپ، پارکینگ در فضای باز برای 300 خودرو، هایپر مارکت و پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت 1100 خودرو اشاره کرد.
مرکز خرید اوزدیلک یکی از بزرگترین مرکز خریدهای کشور ترکیه است که با امکانات زیادی که دارد در بین گردشگران تور آنتالیا محبوبیت زیادی پیدا کرده است و آن ها علاوه بر خرید می توانند در آن به فیلم دیدن بپردازند یا یک نوشیدنی دلچسب میل کنند و اوقات فراغت خوشی را سپری کنند. رستوران این مرکز خرید انواع غذاهای لذیذ بین المللی و ترکی را طبخ و سرو می کند.
مرکز خرید Ozdilek در طی این چند سال سیاست مشتری مداری و اخلاق نیکو با مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده که همین امر سبب شده تا مردم ترکیه و گردشگران تور ترکیه به آن اعتماد داشته و با اطمینان خاطر اجناس و کالاهای مد نظر خود را خریداری کنند. گردشگران تورآنتالیا می توانند هر آنچه که می خواهند را در این مرکز خرید با قیمت واقعی و کیفیت بالا خریده و خرید لذت بخشی داشته باشند. مرکز خرید Ozdilek هر روزه از ساعت 10 تا 22 مشغول به فعالیت است که در تابستان تا ساعت 23 نیز درب آن به روی مشتری ها باز است. بسیاری از گردشگران با هدف خرید کردن به ترکیه سفر می کنند که این مرکز خرید یک انتخاب بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای آن ها می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید اوزدیلک

هومن 31 شهریور 97
3
مرکز خرید اوزدیلک خیلی مرکز خرید خوبی هست من به شخصه خیلی خوشم اومد و راضی بودم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر