امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید مارینا

مرکز خرید مارینا

در این مقاله قصد داریم مرکز خرید مارینا، یکی از مراکز خرید معروف در شهر مارماریس را معرفی کنیم. مارماریس که یکی از جاذبه های گردشگری کشور ترکیه است، سالانه میزبان سیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی می باشد. تعدادی از این گردشگران برای تفریح و بازدید از جاذبه های گردشگری به این شهر سفر می کنند، اما شایان ذکر است که اغلب گردشگران به خرید کردن در سفر نیز علاقه مندند. مرکز خرید مارینا که یکی از لوکس ترین و مدرن ترین مراکز خرید مارماریس است در نزدیکی سواحل دریای مدیترانه واقع شده و میزبان گردشگرانی است که به قصد خرید به این شهر سفر می کنند.
در مرکز خرید مارینا فروشگاه های مختلفی مشاهده می شود که انواع و اقسام اجناس با کیفیت را با برند های مختلف به فروش گذاشته اند.
از انواع اجناسی که در این مرکز خرید یافت می شود می توان به پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی، جواهرات، اشیای قیمتی و عتیقه، لوازم جانبی، اسباب بازی و ساعت اشاره کرد.
همچنین برند های مختلفی در این مرکز خرید مشاهده می شود که در ادامه به ذکر تعدادی از آن ها به تفکیک نوع کالا می پردازیم:
برند های پوشاک:
MENDO'S، STEFANEL، MUDO، JEANSLAB، MUSTO، ZEMİKA، HELLY HANSEN، GLİNGERİE، PAUL & SHARK
برند های کیف و کفش:
MAJESTIC DERİ، DESA GO، NURSACE
برند لوازم آرایشی:
TEKİN ACAR COSMETICS
همچنین مرکز خرید مارینا امکانات متنوع تفریحی و رفاهی بسیاری را در اختیار گردشگران تور مارماریس قرار داده است. از امکانات رفاهی این مرکز خرید می توان به مرکز سلامت و Spa و یا اجاره اتومبیل اشاره کرد.
همچنین در محوطه این مرکز خرید رستوران های لوکسی وجود دارد که انواع غذا های ترکی و بین المللی در آن ها سرو می شود.
همان طور که ذکر کردیم مرکز خرید مارینا در سواحل دریای مدیترانه واقع شده و از این نظر مناسب برای گردشگرانی است که به قصد قدم زدن در ساحل با تور مارماریس به این شهر سفر کرده اند.
درج نظر