امتیاز 5 از 5 | از بین 112 امتیاز دهنده به مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی

مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی

بمبئی یکی از شهر های بزرگ و زیبای کشور هند می باشد که در فصول مختلف گردشگران زیادی را برای مقاصد مختلف به خود جذب می کند. یکی از مقاصد گردشگران تور هند خرید در شهر زیبا و توریست پذیر بمبئی است که مراکز خرید بزرگی را در خود جای داده است، یکی از این مراکز خرید، مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی (Phoenix Market City) می باشد.
مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی که در منطقه پونا واقع شده است، یکی از ده مرکز خرید بزرگ و پر طرفدار در هند به شمار می رود و در رده سوم قرار دارد که هم مردم بومی بمبئی و هم گردشگران خارجی زیادی را به سوی خود می کشاند.
مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی در سال 2011 در بمبئی ساخته شد، این مرکز دارای مساحتی حدود 380000 متر مربع بوده و حدودا دارای 350 مغازه برای اجناس هندی و بین المللی می باشد.
در این مرکز خرید افراد مختلف که دارای سلایق گوناگون هستند، میتوانند اجناس مورد نظر خود را به راحتی و در بهترین کیفیت پیدا کنند چرا که این مرکز خرید بزرگ از انواع برند های روز دنیا برخوردار بوده و می تواند هر گونه سلیقه ای را به سمت خود کشانده و راضی کند.
همچنین این مرکز خرید بزرگ دارای حدود 60 رستوران و کافی شاپ و حدود 10 سالن سینما و یک محوطه تفریحی و فضای سبز بوده که گردشگران تور هند می توانند به همراه دوستان و خانواده خود لحظات خوبی را بعد از خرید در آن جا سپری کنند. مرکز خرید فونیکس از آن دسته مراکز خرید مناسب برای گردشگرانی است که به قدم زدن در مراکز خرید و تماشای اجناس تا نیمه شب علاقه دارند چرا که این مرکز خرید ساعت کاری خود را حدودا از 10 صبح آغاز کرده و تا نیمه شب پذیرای خریداران می باشد.

نظرات مردم درباره مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی

بنازاده 27 شهریور 97
3
تو مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی با سلیقه های مختلف می تونید اجناس خوبی بخرید
درج نظر