مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی

📅 انتشار : 1396/11/15 📅 بروزرسانی : 1401/10/28 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 381
مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی
مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی
مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی
بمبئی یکی از شهرهای بزرگ و زیبای کشور هند است که در فصول مختلف گردشگران زیادی را برای مقاصد مختلف به خود جذب می‌کند. یکی از مقاصد گردشگران تور هند خرید در شهر زیبا و توریست پذیر بمبئی است که مراکز خرید بزرگی را در خود جای داده است، یکی از این مراکز خرید، مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی (Phoenix Market City) است.
مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی که در منطقه پونا واقع شده است، یکی از ده مرکز خرید بزرگ و پر طرفدار در هند به شمار می‌رود و در رده سوم قرار دارد که هم مردم بومی بمبئی و هم گردشگران خارجی زیادی را به سوی خود می‌کشاند. مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی در سال 2011 در بمبئی ساخته شد، این مرکز دارای مساحتی حدود 380000 متر مربع بوده و حدودا دارای 350 مغازه برای اجناس هندی و بین المللی است.
در این مرکز خرید افراد مختلف که دارای سلایق گوناگون هستند، می‌توانند اجناس مورد نظر خود را به راحتی و در بهترین کیفیت پیدا کنند چرا که این مرکز خرید بزرگ از انواع برندهای روز دنیا برخوردار بوده و می‌تواند هر گونه سلیقه‌ای را به سمت خود کشانده و راضی کند.
همچنین این مرکز خرید بزرگ دارای حدود 60 رستوران و کافی شاپ و حدود 10 سالن سینما و یک محوطه تفریحی و فضای سبز بوده که گردشگران تور هند می‌توانند به همراه دوستان و خانواده خود لحظات خوبی را بعد از خرید در آن جا سپری کنند. مرکز خرید فونیکس از آن دسته مراکز خرید مناسب برای گردشگرانی است که به قدم زدن در مراکز خرید و تماشای اجناس تا نیمه شب علاقه دارند چرا که این مرکز خرید ساعت کاری خود را حدودا از 10 صبح آغاز کرده و تا نیمه شب پذیرای خریداران است.
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 112 کاربران به مرکز خرید فونیکس مارکت سیتی