مرکز خرید Pratunam

خرید کردن یکی از لذت بخش ترین کار هاییست که در مدت زمان سفرتان می توانید انجام دهید به خصوص مقصدتون تایلند باشد که خرید کردن در بازار ها و مراکز خرید آن نهایت لذت را دارد.از جاییم که سفر به تایلند در چند سال اخیر رو به افزایش هست می خواهیم شما را با یکی از مراکز خرید به نام مرکز خرید Pratunam بیش تر آشنا کنیم.
مرکز خرید Pratunam  بانکوک در میان مردم به عنوان عمده فروشی طبق آخرین مد روز جا افتاده است در این مرکز خرید انبار های مغازه ها را مملو از جنس های مد روز را مشاهده خواهید کرد.با خرید در مرکز خرید Pratunam می توانید از سر تا پای خودتان را بهترین قیمت و کیفیت های عالی خریداری نمایید و همچنین لوازم و پوشاک مناسبی را به عنوان سوغات تایلند به دوستانتان هدیه دهید.
مسافرانی که در هتل های Baiyoke Sky و یا در هتل Indra  اقامت دارند می توانند به صورت پیاده خود را به  این مرکز خرید برسانند.اگر هم در هتل های دیگری اقامت دارید به هیچ عنوان خرید از این مرکز خرید را از دست ندهید.
یکی از نکات بسیار جالب برای کسانی که می خواهند خرید های عمده انجام دهند مرکز خرید Pratunam یکی از بهترین پیشنهاد می باشد که می توانید خرید های عمده ی خود را به ارزان ترین قیمت خریداری کنید و حتی نگران نباشید مغازه داران جنس های شما را بسته بندی و به محل اقامتتان خواهند فرستاد و همچنین در بیرون این مرکز خرید وسایل نقلیه مختلفی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.
این مرکز خرید همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 به روی عموم باز و آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند.مسافران تور تایلند علاوه بر خرید می توانند در رستوران این مجموعه بروند وبا خوردن غذا ها و نوشیدنی های محلی نهایت لذت و همچنین خستگی خود را در کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید Pratunam

عرفان 7 آبان 96
3
مرکز خرید Pratunam جنسای خوب و ارزونی داره
بهناز 7 آبان 96
0
من مرکز خرید Pratunam رفتم عالی هست جنساش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر