مرکز خرید پالادیوم

خرید کردن یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیا علی الخصوص برای خانم ها می باشد. در سطح جهان مراکز خرید زیادی وجود دارد که به دلیل عرضه اجناس باکیفیت و مطلوب، توانسته اند نام خود را بر سر زبان ها بیندازند. ما در تهران مرکز خرید لوکسی به نام پالادیوم داریم که یک مرکز خرید معروف هم به همین نام در استانبول وجود دارد، در ادامه ما را همراهی نمایید تا توضیحاتی در رابطه با هر یک ارائه دهیم.اما چرا پالادیوم و دلیل نامگذاری این واژه چه می باشد؟
پالادیوم یکی از عناصر شیمیایی جدول تناوبی می باشد که در دوره تحصیل با آن آشنا شدیم. این فلز ارزشمند در فلزات گروه پلاتین قرار دارد که مشخصه آن ها چگالی و نقطه ذوب پایین می باشد. پالادیوم را با نام اختصاری pd می شناسیم که عدد اتمی آن هم 46 است. پالادیوم در واقع فلزی نادر و کمیاب است که به رنگ سفید و نقره ای می باشد و از معادن نیکل و مس خارج می شود. این فلز جزء گرانترین فلزات جهان است که برای مثال در سال 2014 با قیمت بیش از 800 دلار به فروش می رسید.
حجم قابل توجهی از تولیدات پالادیوم جهان در کشورهای آفریقای جنوبی و روسیه انجام می شود البته این فلز هم به صورت آزاد وجود دارد و هم به صورت آلیاژ با پلاتین و طلا و غیره.در شهریور ماه سال 1393 همزمان با افتتاح این مرکز خرید لوکس و مدرن واحد مدیریت ارتباط با مشتریان آن هم فعالیت خود را آغاز کرد. این مرکز خرید دارای وسعتی در حدود 100 هزار متر مربع بوده که در 13 طبقه طراحی شده و 150 واحد تجاری را در خود جای داده است. این مجتمع تجاری با معماری خاص و چند وجهی خود، در خیابان زعفرانیه واقع در شمال تهران قرار دارد که تمامی علاقه مندان می توانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. پالادیوم یکی از 10 مرکز خرید مجلل تهران به شمار می رود.
خوب است بدانید که از طبقه 5 تا 11 این مرکز خرید را واحدهای اداری شامل می شود که افراد مختلف برای کسب و کار خود آن را اجاره کرده اند.
هنگامی که به خیابان عروضی می رسید، تبلیغات برندهای گوناگونی که بر روی دیواره های پاساژ انجام شده توجه شما را به خود جلب می کند. اگر شما هم از طرفداران برند و مد هستید، مرکز خرید پالادیوم تهران انتخاب خوبی برای شما می باشد. برخی از برندهای معتبری که در این مکان شعبه دارند عبارت اند از:
-جیوکس
-سواروسکی
-اسکیچرز
-منگوهمچنین برندهای معتبر داخلی و خارجی دیگری در این مکان وجود دارد که در زمینه های مختلف فعالیت دارند و به شرح زیر هستند:
برند پوشاک: پونت، گابور، مانتو هالی، رنو، پاما، آلدو، رویا، تی تی، مانگو، فرد، سارو، جنیفر، وُمن سکرت، جینزوست
اقلام ورزشی: آدیداس، نایک، ریبوک
لوازم آرایشی / بهداشتی: سفیر، روشه، شبر، ویانا