مرکز خرید چاتوچاک

به طور کلی خرید یکی از لذت بخش ترین قسمت سفر به خصوص برای خانم ها می باشد. خردید در تایلند به یک تفریح به صورت شبانه روزی است که یکی از تفریحات تایلند به شمار می رود. در تایلند می توانید انواع محصولات سنتی و همچنین لباس هایی با برند های مختلف را از بازرا ها و مراکر خرید با قیمت های مناسب پیدا و خریداری نمایید. در این قسمت قصد داریم مرکز خرید چاتوچاک تایلند رو به علاقه مندان به خرید معرفی نماییم پس ما را تا انتها همراهی کنید.
مرکز خرید چاتوچاک ترکیبی از بازار های تایلندی می باشد که برای آخر هفته ها بسیار مناسب است. مطمئن باشید بزرگی این مرکز خرید شما را در نگاه اول متعجب خواهد کرد. در مرکز خرید چاتوچاک از صفحه های قدیمی موسیقی گرفته تا زره های رزمی و ماهی زنده به تعبیری می توانید هر چیزی که فکرش را می کنید پیدا و با بهترین قیمت و چانه زنی خریداری نمایید اما در هنگام چانه زنی مودب باشید.
زمین مرکز خرید چاتوچاک حدود 35 هکتار می باشد که دارای بیش از 8 هزار مغازه است که در آخر هفته ها بیش از 200 هزار نفر جمعیت به این مرکز خرید رجوع و اجناس مورد نظر خور را تهیه می کنند.
این بازار نقطه عطفی بین فروشندگان و عمده فروشان می باشد که برای گردشگران بسیار جالب و دیدنی است به همین دلیل اگر به تایلند سفر می کنید یک روز خود را به این مرکز خرید اختصاص دهید تا بتوانید در طول یک روز تمام وسایل مورد نیاز و سوغات تایلند را برای دوستانتان با بهترین قیمت خریداری نمایید.
اگر به ایم مرکز خرید می روید می توانید ظرف های سنتی چانگ لون و ظرف سنتی هوی چوی را با قیمت های ارزان به هر تعدادی که لازم داشتید بخرید و به عنوان سوغات کادو دهید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید چاتوچاک

میلاد 26 شهریور 97
0
تو مرکز خرید چاتوچاک می تونید انواع و اقسام سوغات تایلند را با قیمت های مناسبی تهیه کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر