امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازار ورنیساج ایروان

بازار ورنیساج ایروان

در ایروان امکانات خرید بسیار گسترده و متنوع می باشد از دست فروشان خیابانی گرفته تا دمپایی های چینی ، آباژور های ایرانی ، جواهرات دست ساز و سرامیک های تزیئنی تا فروشگاه های لوکس صنایع دستی و پوشاک که می توانید آزادانه چانه بزنید وتا بتوانید با قیمت های پایین تر جنس مورد نظر خود را خریداری نمایید. در این قسمت می خواهیم بازار ورنیساج ایروان را به گردشگران تور ارمنستان معرفی کنیم ، بازاری پر از صنایع دستی و هنر های مردمان ارمنستان را از نزدیک مشاهده نمایید و علاوه بر خرید از دیدن این همه زیبایی در این بازار نهایت لذت را ببرید.
بازار ورنیساج ایروان در روز های شنبه و یکشنبه ( آخر هفته ها ) در نزدیکی میدان جمهوری ارمنستان ( میدان ریپابلیک ) برگزار می گردد و علاوه بر اینکه کاربری مرکز خرید می باشد بلکه جاذبه دیدنی و گردشگری جذابی از دید گردشگران تور ایروان به شمار می رود و می توان گفت آخر هفته ها بازار ورنیساج ایروان مملو از مردم از هر گوشه کنار دنیا می شود و محل مناسبی برای تهیه سوغاتی برای دوستانتان است که می توانید انواع صنایع دستی و سوغاتی های ارمنستان را با کیفیت های مناسب و همچنین قیمت مناسب خریداری نمایید.
در بازار ورنیساج ایروان می توانید انواع نقره جات ، جواهرات ، صنایع دستی ، نقاشی های دستی ، انواع وسایل آنتیک ، انواع کتاب و دیگر وسایل در این بازار با قیمت های مناسب به فروش می رسد.
ساعت کاری بازار ورنیساج آخر هفته ها در روز های شنبه و یکشنبه از صبح زود تا ساعت پنج بعد از ظهر باز می باشد.راه آسان ترین راه دسترسی به این بازار از طریق مترو می باشد به دلیل اینکه به ایستگاه مترو فوق العاده نزدیک است.
آدرس بازار ورنیساج : ارمنستان ، ایروان ، نزدیک ایستگاه مترو میدان جمهوری

نظرات مردم درباره بازار ورنیساج ایروان

نیوشا 26 شهریور 97
0
من توی آفر بازار ورنیساج ایروان خیلی لباس های خوبی خریدم
درج نظر