امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران ایت می

رستوران ایت می

در سفر به بانکوک به هیچ عنوان دغه دغه این را نخواهید داشت که گرسنه اید و کجا غذا بخورید ، در این شهر به صورت 24 ساعته رستوران های مختلف باز هستند و می توانید هز غذایی که میل دارید را سفارش دهید ، این رستوران ها دارای سر آشپز های ماهر می باشند که در رستوران ها و هتل های بانکوک فعالیت دارند اما در این میان پیدا کردن رستوران خوب با قیمت مناسب در این شهر کمی دشوار می باشد در این قسمت مسافران عزیز تور بانکوک را با یکی از رستوران های خوب بانکوک با قیمت متوسط و غذا های عالی به نام رستوران ایت می آشنا خواهیم کرد.
رستوران ایت می علاوه بر رستوران یک گالری هم می باشد که غذا های تایلندی ، بین المللی و دسر های متنوعی برای مشتریان خود عرضه می کند ،  در رستوران ایت می گالری های هنری قدیمی جای خود را به گالری جدید داده اند این رستوران با منوی جالب و خلاقانه ی خود  همچنین پرسنل مجرب با لباس های خاص و متفاوت جایگاه ویژه ای در میان گردشگران تور تایلند پیدا کرده است و همچنین اهالی بانکوک روز های تعطیل خود را با خوردن غذا در این رستوران سپری می کنند.
رستوران ایت می بانکوک در یک ساختمان سفید رنگ دو طبقه ساخته شده است که گیاهان بلند در گلدان جذابیت این رستوران را بیش تر کرده است. یکی از بهترین جا های این رستوران که می توانید بنشینید طبقه دوم آن در تراسی چوبی و سرسبز می باشد که با پخش موسیقی محیطی دنج و آرام و رویایی را برایتان خواهد ساخت.
منوی این رستوران همه روزه عوض می شود اما مطمئن باشید هر چیزی داخل این منو وجود داشته باشید همه جوره لذیذ است ، ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت 12 الی 23 نیز می باشد.

نظرات مردم درباره رستوران ایت می

آریو 3 مهر 97
3
من خیلی از رستوران ایت می راضی بودم میشه گفت رستوران ایت می یکی از بهترین رستوران های بانکوک هست
درج نظر