رستوران کوه سنگی

رستوران کوه سنگی جزو آن دسته از رستوران های جزیره کیش است، که حتما می بایست برای یک بار هم که شده آن را تجربه کنید. این رستوران در قسمت شرقی جزیره، میدان پردیس و درست در جوار بازار پردیس 2 قرار گرفته است. رستوران کوه سنگی یک رستوران سنتی ایرانی بوده و همان گونه که از نام آن پیداست، دارای نماهای سنگی می باشد. به گونه ای که از همان ابتدا و قبل از ورودتان به رستوران، این حس به شما القا می شود که انگار می خواهید به قلب یک کوه سرسخت بروید.

رستوران کوه سنگی متشکل از دو بخش فضای آزاد و فضای بسته می باشد. فضای آزاد این رستوران شامل تخت های سنتی می شود که لابه لای سخره های سنگی و گیاهان به زیبایی چیده شده و همچنین دارای یک حوض آب کوچک نیز می باشد. اما فضای بسته کاملا شبیه به یک غار است. به گونه ای که به محض ورودتان به این قسمت فکر می کنید که این رستوران سنتی را درون یک غار قدیمی ساخته اند. از این حیث رستوران سنتی کوه سنگی کیش می تواند تجربه جالبی را برای شما رقم بزند.


اما تنها فضای سنتی و سنگی آن دلیل بر شهرتش نشده، بلکه طمع و کیفیت بی نظیر غذا های ایرانی اش موجب محبوبیت آن شده است. این رستوران انواع مختلفی از غذا های ایرانی و سنتی، از انواع آب گوشت گرفته تا انواع کباب و خورشت و حتی غذاهای نانی را به گونه ای خاص برایتان تهیه می کند تا طمع لذیذشان تا آخر عمر زیر زبانتان بماند. همچنین رستوران کوه سنگی همه روزه از ساعت دوازده ظهر الی یک بامداد باز بوده و با آغوش باز از شما پذیرایی می کند. نگران جای پارک خودرو هم نباشید. چرا که در خیابان فضای کافی برای پارک وسیله نقلیه شخصی شما وجود دارد.

گرچه این رستوران سنتی دارای بیش از 40 نوع تخت و میز و صندلی بوده و دارای ظرفیت پذیرایی از صد نفر می باشد، اما چنانچه می خواهید به همراه جمعیت زیادی از دوستان و خویشاوندان خود، برای صرف غذا و یا چای و قلیان به این جا بروید، می توانید با شماره تلفن 07644456764 تماس حاصل نموده و میز مورد نظر خود را رزرو نمایید. نگران سطح قیمت های آن هم نباشید. درست است که قیمت غذا در کیش کمی گران است اما سطح قیمت های این رستوران ایرانی متوسط بوده و از بیست و یک هزار تومان شروع می شود.


این رستوران سنتی ایرانی دارای فاصله نزدیکی تا هتل پارمیس، هتل آرا، هتل سارا و هتل پانیذ بوده به دلیل فاصله اندکش به این هتل ها برای گردشگران تور کیش به نامی آشنا تبدیل شده است. همچنین شما می توانید با مراجعه به کارتینگ کیش و مرکز خرید پردیس 2 به گشت و گذار و تفریح و خرید پرداخته و سپس برای صرف غذا به رستوران کوه سنگی کیش بروید.

نظرات مردم درباره رستوران کوه سنگی

آذرخش 2 مهر 97
4
رستوران کوه سنگی علاوه بر این که رستوران خوبی هست و غذا های خوبی داره مکان خیلی زیبایی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش 9 و 10 خرداد 99
4 شب
زاگرس
دانیار سفر پارسیان
9 خرداد - 14 خرداد

تور کیش 13 خرداد 99(اقساطی)
3 شب
زاگرس
اورانوس آرمان سفر
13 خرداد - 16 خرداد

تور کیش 9 و 10 خرداد 99
3 شب
کیش ایر
آرانا پرواز
10 خرداد - 13 خرداد

تور کیش 27 و 28 خرداد 99 ویژه تعطیلات
3 شب
ایران ایر تور
قصر شایان
27 خرداد - 31 خرداد

تور کیش 9 و 10 خرداد 99
3 شب
وارش
قصر شایان
9 خرداد - 13 خرداد

تور کیش 9 و 10 خرداد 99
3 شب
وارش
دانیار سفر پارسیان
9 خرداد - 13 خرداد

تور کیش 11 و 12 خرداد 99
3 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
11 خرداد - 15 خرداد

تور کیش 9 خرداد 99
5 شب
کاسپین
دانیار سفر پارسیان
9 خرداد - 14 خرداد

تور کیش 9 و 10 خرداد 99
3 شب
وارش
کاخ سپید ملل
9 خرداد - 13 خرداد

تور کیش 9 خرداد 99
3 شب
کاسپین
گردشگر زمان
9 خرداد - 12 خرداد