رستوران رویال استار

📅 بروزرسانی : ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ بازدید : 331
یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش ، رستوران رویال استار می باشد که مکانی مناسب و زیبا برای مسافران و اهالی کیش می باشد که از خوردن غذا های خوشمزه در فضایی زیبا لذت و ساعات خاطره سازی را برای خود رقم بزنند. دیزاین و طراحی داخل رستوران بسیار چشم گیر می باشد و می توانید عکسهای زیبایی در این رستوران بگیرید.
این رستوران با تعداد صندلی 150 نفره خود میزبان مشتریان خود می باشد و همچنین در این رستوران فوق العاده می توانید جشن های کوچکی را برگزار نمایید. از امکانات این رستوران زییا در کیش می توان به میز در فضای داخلی ، میز در فضای باز ، میز اختصاصی ، تهویه آزاد ، سیگار آزاد ، سرویس بهداشتی ، اینترنت رایگان و موسیقی نیز اشاره نمود. همچنین از دسترسی های این رستوران می توان به رزرو تلفنی ، آسانسور ، بیرون بر ، دسترسی آسان به صندلی چرخدار ، پارک در خیابان و دارای فضای نشستن می باشد.

ساعت کاری رستوران از ساعت 10 الی 1 شب می باشد و منوی رستوران از قبیل منوی نوشیدنی ، منوی میان وعده ، منوی نهار ، منوی شام ، منو سالاد و منوی دسر می باشد. از غذا های محبوب رستوران می توان میگو ، استیک ، چیکن پارمزان ، انواع پیتزا ، انواع ساندویچ ، غذا های ایرانی ، انواع دسر و نوشیدنی های سرد و گرم اشاره نمود.
رستوران رویال استار واقع در جزیره کیش ، بلوار صدف ، خیابان کرمان و  خیابان هرمزگان می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران رویال استار

heli دی 1397
8 نفر پسندیدند
عالی و خوشمزه بخصوص قلیه ماهی
تورج مهر 1397
15 نفر پسندیدند
رستوران رویال استار تراس خیلی خوبی داره و غذا های دریایی خوشمزه ای داره

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/81-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 112 کاربران به رستوران رویال استار