رستوران پروانا

📅 بروزرسانی : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ بازدید : 1082

یکی از بزرگ ترین و بهترین رستوران های ارمنستان رستوران پروانا واقع در شهر ایروان می باشد. یک رستوران دو طبقه با دو محیط سرباز و سربسته می باشد که حق انتخاب خود مشتری بوده و بابت انتخاب هرکدام نیازی نیست هزینه بیشتری پرداخت کنید. در واقع رستوران پروانا دارای سه قسمت برای میل کردن غذا می باشد. یک قسمت محیط سرپوشیده در ضلع غرب و یک قسمت تعدادی مکیز و صندلی را در فضایی کاملا باز با محیطی مملو از گلهای رنگارنگ و درخت های سرسبز و بخش سوم آلاچیق های چوبی بسیار زیبا در اندازه های مختلف وجود دارد که هرکدام زیبایی و راحتی خاص خود را دارد.

 در برخی از شب ها در فضای باز این رستوران موسیقی زنده توسط هنرمندان ارمنی و نوازندگان مجرب اجرا می شود که لذت میل کردن یک وعده غذایی را در این رستوران چند برابر می کند. رستوران پروانا با منوی غذایی متنوع از انواع غذاهای محلی و سنتی ارمنستان، انواع کباب های لذیذ، خوراک، پیش غذا، دسرهای شیرین و خوشمزه و نوشیدنی های مخصوص ارمنی همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 بامداد آماده پذیرایی از مشتریان و گردشگران تور ارمنستان می باشد. 
 
 
رستوران پروانا دارای محیطی گرم ، صمیمی و کاملا خانوادگی است که به نسبت کیفیت غذایی فوق العاده آن، از قیمت های مناسب و ارزانی برخوردار است. قطعا در رستوران پروانا می توانید یک شب فراموش نشدنی را در این کشور رقم بزنید، میل کردن شام خوش طعم با یک نوشیدنی کم نظیر، اجرای موسیقی اصیل ارمنی به صورت زنده، وزیدن نسیم کوهستانی در محیطی بسیار شیک قطعا از فاکتورهای شبی به یادماندنی می باشد.
 با توجه به موقعیت قرار گیری این رستوران در مرکز شهر دسترسی آن نیز بسیار راحت وب ا تاکسی های موجود در شهر می باشد. پس در سفر با تور ارمنستان رستوران پروانا را از دست ندهید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران پروانا

مریم خرداد 1398
19 نفر پسندیدند
سلام ما ۲۱ خرداد ۹۸ به این رستوران رفتیم بر خلاف اینکه نظرات منفی را از اینجا خواندیم ولی فکر کردیم متعصابه نظر دادند ولی واقعا واقعا رفتار کارکنان این رستوران با ایرانیان توهین آمیز بود برای ایرانیان یک پک غذایی آوردند نفری ۸۰۰۰ درام در صورتی که از بقیه سفارش می گرفتند کیفیت غذا به جز کباب کوبیده ا
آتنا مرداد 1397
12 نفر پسندیدند
موسیقی زنده رستوران پروانا اونو خیلی خاص کرده و طرفداران ایرانی زیادی داره

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/6124-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به رستوران پروانا