تنها رستوران ایرانی مسکو

📅 بروزرسانی : ۱ خرداد ۱۳۹۶ بازدید : 720

مسکو یکی از شهرهای گشور روسیه است که از نظر جذب گردشگر حرف اول را در بین شهرهای دیگر روسیه می زند زیرا که بیشترین مراکز تفریحی و جاذبه های گردشگری جذاب در این شهر گرد هم آمده اند. اگر بخواهیم اولویت بندی کنیم ، پس از انتخاب یک هتل مناسب کیفیت رستوران و غذاهای سرو شده در آن جزو دومین موردی است که برای تمامی مسافرین از هرجای دنیا حائز اهمیت می باشد. 

 

 

تنها رستوران ایرانی مسکو واقع در ضلع غربی شهر است که از هر لحاظی مجهزترین رستوران بین المللی موجود در مسکو می باشد. رستوران هایی مثل رستوران ایتالیایی، چینی، فرانسوی و ... در مسکو وجود دارد ولیکن که هیچ کدام همانند این رستوران ایرانی تکمیل نمی باشند. از معماری داخلی گرفته تا انواع خوراک ها و کباب های ایرانی همه و همه تداعی کننده کشور ایران است. مسافرین تور روسیه ممکن است از 3 روز تا 30 روز در مسکو اقامت داشته باشند و غذاهای روسی خیلی باب میلشان نباشد که باید از این بابت خیالی آسوده داشته باشند .

 تنها رستوران ایرانی در مسکو می تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند گویی در قلب ایران نشسته و یک چلو کباب لصیل نوش جان می کنید. منوی این رستوران سه بخش اصلی پیش غذا، غذای اصلی و دسر دارد که هر کدام بیش از 20 نوع تنوع غذایی دارد. به طور کلی منوی رستوران ایرانی شامل: انواع کباب(کوبیده، برگ، جوجه، بختیاری، نگینی، دنده، مخصوص و ...) ، دیزی، خورشت قورمه سبزی، فسنجان، قیمه ، سالاد شیرازی، سالاد کاهو، سالاد الویه، کشک بادمجان، سوپ، کوکو همچنین انواع نوشیدنی ایرانی مثل دوغ و شربت می باشد. 

لازم به ذکر است که کلیه مواد اولیه خوراک ها و گوشت ها در رستوران ایرانی مسکو روسیه 100% حلال و ذبح اسلامی هستند. استفاده از مبلمان بسیار شیک و مجلل ، تابلوهایی قدیمی از پادشاهان قاجا، ظروف طراحی شده با نمادهای ایرانی، سرویس چای و قلیان ، پارکینگ رایگان و اینترنت بدون سیم از دیگر ویژگی های برجسته این رستوران می باشد. 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره تنها رستوران ایرانی مسکو

Samane asadi بهمن 1397
16 نفر پسندیدند
لطفا ادرس و منو راهمراه باقيمت براي من ايميل كنيد. خوشحالم كه رستوران ايراني درين شهر داريم🌸
اصغر سروی خرداد 1397
5 نفر پسندیدند
آدرس دقیق این رستوران کجاست. برای جام جهانی بیشترین اقامت در مسکو دارم

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/60-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به تنها رستوران ایرانی مسکو