فود کورت دامون کیش

📅 بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 286

بدون شک اگر جزو آن دسته از گردشگران باشید که به تور کیش علاقه مند اند، حتما نام فود کورت دامون کیش را شنیده اید. این فود کورت که در شمال جزیره نیلگون کیش واقع شده، دارای فاصله نسبتا نزدیکی تا کلوپ دریایی آکواریوس، شهر قدیمی حریره و هتل گلدیس بوده و همان گونه که از نامش پیداست، در مرکز خرید دامون واقع شده است. فود کورت دامون به علت قرار گیری در طبقه دوم مرکز خرید دارای منظره رو به دریا بوده و به همین دلیل به یکی از محبوب ترین مکان ها برای گردشگران و ساکنین جزیره کیش تبدیل شده است.

شاید با خودتان بگویید تنها داشتن یک منظره رو به دریا برای شهرت و محبوبیت یک فود کورت کافی نیست و به دنبال دلیل های دیگر آن بگردید. از جمله دلایلی که توانسته تا این فود کورت را از سایر فود کورت های موجود در جزیره کیش متمایز سازد، می توان به کیفیت بالای غذاها اشاره نمود که همگی زیر نظر مستقیم مسئولین مرکز خرید تهیه و پخته می شوند. فود کورت دامون کیش متشکل از یک غرفه غذای ایرانی به همراه ده غرفه غذای فرنگی می باشد، که همواره به طبخ انواع غذا های هندی، چینی، ایتالیایی، فرانسوی، مکزیکی و بسیاری دیگر مشغول اند. اما چنانچه زمانی گذرتان به اینجا افتاد، حتما پاستای آلفردو، غذا های هندی و ماهی های بی نظیرش را امتحان نمایید که طمع خاصشان را در جای دیگری نمی توانید بچشید.

اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که یا صبح ها و به منظور صرف صبحانه های فوق العاده اش به فود کورت دامون کیش بروید و یا برای صرف ناهار. چرا که به دلیل محبوبیت بالایی که دارد، شب ها به سختی می توانید یک میز خالی را در آن بیابید. این موضوع در صورتی است که این فود کورت دارای فضای بسیار بزرگی بوده که شامل مساحت دو هزار و پانصد متر مربعی می شود. همچنین اگر به این مجموعه رستورانی رفتید، حتما غذای خود را در تراس میل نمایید. تراس این مجموعه علاوه بر آن که دارای منظره رو به دریا می باشد، دارای معماری خاص به خود بوده و به صورت لوکس و با رنگ بندی های زیبا تزئین شده است. همچنین در تمامی نقاط آن می توانید شاهد گلدان هایی از زیبا ترین و خاص ترین نوع گل ها باشید که فضای تراس را بسیار رمانتیک و شکیل کرده اند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره فود کورت دامون کیش

نسرین مهر 1397
12 نفر پسندیدند
فود کورت دامون کیش همیشه ی خدا شلوغه اما از حق نگذریم غذا های خوبی داره

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/56-%D9%81%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به فود کورت دامون کیش