رستوران آرارات

رستوران آرارات یکی از رستوران های سنتی ارمنستان است که دارای انواع غذاها و خوراک های محلی به همراه موسیقی اصیل ارمنی می باشد. اجرای موسیقی زنده هر شب از ساعت 9 تا 11 توسط هنرمندان و نوازندگان مشهور ارمنستان انجام می گیرد که افراد معروف در زمینه های هنری، شاعر، نویسنده، نقاش،بازیگر و خیلی از افراد سرشناس در رستوران آرارات نیز حضور دارند. این علاقه و استقبال که از سوی هنرمندان این کشور رو به رو شده به دلیل طراحی کاملا شیک و مرتب به سبک عمارت های قدیمی ارمنستان می باشد که گردشگران تور ارمنستان را نیز به خود جذب می کند.
رستوران آرارات واقع در شهر ایروان در عین قدیمی بودن با اصالت و طراحی دکوراسیون بسیار شیک می باشد و فضای فوق العاده زیبایی را با موسیقی اصیل و کهن ارمنی برای مشتریان خود به وجود آورده است.

این رستوران برای برگزاری جشن های کوچک خانوادگی نیز مناسب می باشد، هم فضای بزرگ و دلبازی دارد و هم اجرای موسیقی زنده. منوی غذایی آرارات بسیار کامل، شامل انواع غذاهای خوش طعم و سنتی ایروان، خوراک های محلی، دسرهای شیرین و خوشمزه، شیرینی های مخصوص باقلوایی شکل و انواع نوشیدنی های سرد و گرم بین المللی می باشد و مناسب برای گردشگران تور ارمنستان است که در حین لذت بردن از یک غذای خوشمزه و لذیذ ارمنی به همراه یک نوشیدنی بینظیر از موسیقی سنتی این کشور نیز لذت می برید و با نقاشی های روی دیوار و دکوراسیون سالن با فرهنگ و آداب و رسوم مردمان گرجی آشنا می شوید. به طور کلی کیفیت تمامی غذاهای رستوران آرارات درجه یک ، سرویس دهی و خدمات عالی، پوشش و رفتار گارسن ها مرتب و با احترام و محیطی کاملا رویایی و مناسب برای گردشگران تور ارمنستان می باشد. رستوران آرارات همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 12 ظهر تا 12 شب آماده خدمت رسانی هستند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران آرارات

شهرخ 3 مهر 97
1
رستوران آرارات خوراک های سنتی ارمنی بی نهایت لذیذ و خوشمزه ای داره به هیج عنوان از دست ندید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر