رویال استار کیش

رویال استار کیش یکی از محبوب ترین رستوران های جزیره مرجانی کیش است که حتما برای یک بار هم که شده، باید به آن سری بزنید. این رستوران لوکس و زیبا، توانسته نام خود را در لیست ده رستوران برتر جزیره قرار داده و توجه ساکنین جزیره و گردشگران تور کیش را به خود جلب نماید.

رویال استار کیش یک رستوران ایرانی فرنگی بوده که ابتدا در تاریخ یکم اسفند ماه سال نود و یک افتتاح گردید. اما به دلیل کیفیت بالای غذاهایش و دکوراسیون متفاوتی که داشت، توانست نظر مردم را به خود جلب کرده و با راضی نگه داشتن مشتریان خود، از طریق آنها نام خود را به گوش مردم ایران برساند.

رستوران و فست فود رویال استار کیش که در شهرک صدف، فاز یک، خیابان خراسان و در طبقه سوم مجتمع خدماتی بساک جای خوش کرده است، دارای دکوراسیون مجللی بوده که با استفاده از رنگ های گوناگون، به طرز زیبایی آراسته شده و چشم مخاطب را به گوشه کنار خود جلب می نماید.


همچنین رویال استار کیش دارای دو بخش سرپوشیده و سرباز می باشد. بخش سرپوشیده شامل فضای داخلی رستوران شده که دارای ظرفیت صد نفری بوده و بخش بیرونی، شامل بالکن بزرگ و زیبایی می شود که با گیاهان زیبا در اطراف تزئین شده و دارای ظرفیت پنجاه نفری می باشد.

رویال استار کیش همه روزه از ساعت دوازده ظهر آغاز به کار کرده و تا ساعت یک بامداد، با رویی گشاده و آغوش باز از مشتریان خود پذیرایی می نماید. این مجموعه دارای پرسنل و کادری مجرب بوده که زیر نظر یکی از برترین سرآشپز های موجود در جزیره، در کمال ادب و با لبخندی بر لب و با تسلط کامل بر زبان های فارسی، عربی و انگلیسی از مشتریان خود پذیرایی کرده و آنها را برای انتخاب غذا و یا دسر مورد نظرشان راهنمایی می کنند.

شاید بتوان گفت که یکی از دلایل محبوبیت رویال استار کیش در میان گردشگران خارجی همین موضوع می باشد، چرا که آنها می توانند به راحتی و بدون هیچ گونه دغدغه ای، با پرسنل رستوران صحبت کرده و با پرسش در رابطه با لیست ارائه شده رستوران، غذا و یا دسر مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

رویال استار کیش علاوه بر آن که غذا های ایرانی همچون کباب های مخصوص و خورشت های لذیذ ایرانی را سرو می نماید، دارای لیست تکمیلی از غذا های فرنگی و یا به عبارت دیگر فست فود می باشد. همچنین در کنار وعده های غذایی و به عنوان میان وعده، لیست کاملی از منوی کافی شاپ خود را به شما ارائه می دهد.


همچنین رستوران لوکس رویال استار کیش برای عزیزانی که از صندلی های چرخ دار استفاده می نمایند، دسترسی آسانی را در نظر گرفته، تا این عزیزان بتوانند به راحتی میز مورد نظر خود را چه در داخل و چه در بالکن انتخاب کرده، بدون آن که نگرانی جابه جا کردن صندلیشان باشند.

شما می توانید با برقراری تماس با شماره تلفن 07644454071 به صورت تلفنی و یا با مراجعه به وب سایت رویال استار کیش، به صورت آنلاین میز مورد نظر خود را رزرو نمایید، بدون آن که نگران پر بودن میزها برای برگزاری جشنهایتان باشید.

نظرات مردم درباره رویال استار کیش

ارژنگ 2 مهر 97
3
من ساکن کیش هستم و حداقل ماهی یک بار به رویال استار کیش می رم خیلی خوبه و پرسنل خوش برخوردیم داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش 13 خرداد 99 ویژه تعطیلات
3 شب
وارش
ارزین سیر ایرانیان
13 خرداد - 16 خرداد

تور کیش 10 خرداد 99
4 شب
ماهان
معراج گشت
10 خرداد - 14 خرداد

تور کیش 13 خرداد 99(اقساطی)
3 شب
زاگرس
اورانوس آرمان سفر
13 خرداد - 16 خرداد

تور کیش 12 و 13 خرداد 99
4 شب
کاسپین
آرشین پرواز
12 خرداد - 17 خرداد

تور کیش 10 خرداد 99
2 شب
ماهان
معراج گشت
10 خرداد - 12 خرداد

تور کیش 9 و 10 خرداد 99
3 شب
وارش
آرشین پرواز
9 خرداد - 13 خرداد

تور کیش 16 خرداد 99
4 شب
زاگرس
سیف گشت
16 خرداد - 20 خرداد

تور کیش ویژه تعطیلات 13 و 14 خرداد 99
3 شب
ساها
آرشین پرواز
13 خرداد - 17 خرداد

تور کیش 15 خرداد 99
3 شب
ماهان
معراج گشت
15 خرداد - 18 خرداد

تور کیش 10 خرداد 99
2 شب
زاگرس
سیف گشت
10 خرداد - 12 خرداد