رستوران فیونیکولار

رستوران ها برای توریست ها معمولا دارای اهمیت بالا و مورد توجه زیادی قرار می گیرند. رستوران فیونیکولار یکی از لوکس ترین رستوران های گرجستان در شهر تفلیس است که سالانه مشتریان فراوانی را به خود جذب می کند. گرجستان را می توان جزو یکی از کشورهای توریستی خواند که صنعت گردشگری این کشور در حال پیشرفت چشمگیری است که رستوران ها و کافه ها بر روی این توسعه بی تاثیر نمی باشند. شهر تفلیس در گرجستان دارای رستوران های لوکس و فراوانی است که در ادامه به یکی از این رستوران های بی نظیر می پردازیم.


رستوران فیونیکولار در بالا ترین نقطه شهر تفلیس قرار دارد که تنها راه دسترسی به آن از طریق تلکابین می باشد، با این حال گردشگران تور گرجستان برای رسیدن به این رستوران بی نظیر از این راه امتناع نمی کنند. رستوران فیونیکولار با طراحی خاص و معماری لوکسی ساخته شده که هر مشتریان را مبهوت نمای خود می کند. به طور کلی می توان گفت که نمای بیرونی آن از تعداد بسیار زیادی ستون های بلند قامت و شیشه های کشیده تشکیل شده و ساختمان کاملا به رنگ سفید می باشد.


و اما دکوراسیون داخلی آن ترکیب سبک مجلسی و مدرن بوده که دکوری متفاوت با سایر رستوران ها را به خود گرفته است، رستوران فیونیکولار از دو بخش تشکیل شده که یک بخش آن داخلی که می توان گفت قسمت اصلی رستوران بوده و بخش دیگر قسمت بالکن بوده که فضای باز آن محسوب می شود. در قسمت داخلی از چندین مدل مبل و صندل متفاوت استفاده شده که نسبت با هر نوع سلیقه ای سازگار باشند. منوی این رستوران دارای تنوع غذایی فراوانی است که غذاهای بین المللی، گرجی، سنتی و اروپایی از جمله گروه غذایی هستند که در منو موجود می باشند. رستوران فیونیکولار در وعده های غذایی صبحانه، نهار، شام آماده پذیرایی از گردشگران عزیز و مشتریان محترم می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران فیونیکولار

شکوه 3 مهر 97
0
توی یک کلام رستوران فیونیکولار بی نهایت شیک و لاکچری هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر