رستوران شاکمن

بعد از انتخاب محل اقامت مناسب در هر کشوری که سفر می کنید غذاها و خوراک های آن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. تفلیس از شهر های بزرگ گرجستان است که تنوع غذایی و رستوران های زیادی را در خود جای داده است که علت اصلی آن هم خوش خوراک بودن و علاقه زیادشان به امتحان غذاهای گوناگون می باشد. رستوران شاکمن از بهترین رستوران های سنتی گرجستان می باشد که مورد استقبال گردشگران تور گرجستان قرار گرفته است. رستوران شاکمن با داشتن محیط گرم و دلنشین همه روزه از ساعت 11 ظهر تا 12 بامداد آماده خدمت رسانی و پذیرایی از مشتریان خود می باشد.

طراحی خاص این رستوران که به صورت حجره ای شکل با صندلی های چوبی از جنس درخت گردو، اجرای موسیقی سنتی گرجستان توسط هنرمندان مطرح این کشور و داشتن پارکینگ اختصاصی از ویژگی های رستوران شاکمن می باشد. این رستوران همه روزه در دو وعده نهار و شام و نوشیدنی های بین المللی از گردشگران تور گرجستان پذیرایی می کنند، لازم به ذکر است که لباس های تمیز و یک دست و همچنین برخورد مودبانه ی گارسون های شاکمن زبان زد خاص و عام می باشد. قیمت غذاها و نوشیدنی ها از 10 هزار تومان تا 70 هزار تومان به واحد پول ما می باشد که با توجه به امکاناتی که در اختیار مشتریان خود می گزارد بسیار مناسب می باشد.


رستوران شاکمن نزدیک کلیسا سیونی ، خیابان سیونی پلاک 8 می باشد که در واقع در مرکز شهر واقع شده و دسترسی برای گردشگران تور گرجستان بسیار راحت و آسان می باشد. این رستوران برای جلب رضایت مشتریان خود از بهترین مواد اولیه و درجه یک برای طبخ غذاها و خوراک هایش استفاده می کند که اگر غذاهای کبابی سفارش دهید از تازه بودن گوشت آن متوجه تازه بودن مواد اولیه می شوید. در سفر با تور گرجستان حتما از رستوران ها و غذاهای این کشور فوق العاده استفاده کنید و از میل کردنشان لذت ببرید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران شاکمن

شیده 3 مهر 97
3
رستوران شاکمن بی نهایت رستوران خاصی هست مطمئن باشید خیلی از این رستوران خوشتون میاد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر