رستوران بهشت لندن

📅 بروزرسانی : ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازدید : 542
غذاهای رستوران بهشت لندن چگونه است؟
فضای رستوران چگونه است؟
آدرس رستوران بهشت لندن

بسیاری از ما بعد از رفتن به کشورهای خارجی هوس غذاهای اصیل ایرانی می کنیم. کباب زعفرانی، کشک بادمجان، آش رشته، قورمه سبزی، دسرهای اصیل ایرانی با هیچ غذایی قابل قیاس نیستند. اگر به کشور لندن سفر کردید بعد از خوردن رست بیف و پای چوپان (غذاهای اصیل لندن) احتمالا به دنبال بهترین رستوران های ایرانی در لندن خواهید بود. رستوران بهشت لندن یکی از شناخته شده ترین رستوران های لندن است که مجموعه از غذاهای اصیل ایرانی و غذاهای خاورمیانه ای حلال در منوی خود دارد.

 

رستوران بهشت لندن

 

غذاهای رستوران بهشت لندن چگونه است؟

در این رستوران انواع غذاهای گیاهی، غذاهای ایرانی و حلال ارائه می شود. در منوی این رستوران غذاهای جای جای نقاط ایران از هوموس غذاهای محلی جنوب تا کشک بادنجان غذای شمال ایران وجود دارد.  کباب کوبیده، جوجه کباب زعفرانی، مرغ ترش، خورشت قورمه سبزی، قیمه، برنج زعفرانی، آش رشته و کشک بادمجان از غذاهای پرطرفدار این رستوران است. در میان غذاها احتمالا سالادهای خوشمزه و دسرهای اصیل ایرانی توجه شما را جلب کند. این رستوران جزو رستوران هایی است که رتبه خوبی میان کاربران کسب کرده است. توصیه میکنیم کیفیت خوب، بشقاب های بزرگ پر از غذا، قیمت مناسب و طعم های اصیل دوست داشتنی رستوران بهشت لندن را از دست ندهید.
آشپزخانه این رستوران به خودی خود یکی از جذابیت های آن است، در حین نشستن در رستوران میتوانید آشپزهایی که در حال پختن نان تازه و طبخ غذا و کباب هستند را تماشا کنید.  رستوران بهشت لندن منویی بر اساس غذاهای اصیل ایرانی دارد. غذاهایی متنوع که در بشقاب های بزرگ و کوچک سرو شده اند. بعد  از خوردن غذاهای لذیذ این رستوران می توانید یک چای خوش رنگ همراه با دسر میل کنید.

فضای رستوران چگونه است؟

زمانی که وارد این رستوران می شوید احتمالا فراموش کنید که در کشور لندن هستید زیرا همه چیز به سبک ایرانی چیده شده است. از بوی خوش زعفران و چای تا دیزاین سالن همه به سبک ایرانی می باشد. یک اتاق غذاخوری قرمز اناری با مبلمان عتیقه و فرش های قرمز کلاسیک طراحی کلاسیکی ایجاد کرده است. تمام دیوارهای بهشت لندن با تابلوهای قدیمی، کوزه و اشیای قدیمی پر شده و درها و پنجره های چوبی و قدیمی آن شما را به تاریخ ایران خواهد برد. فضای دنج این ستوران لذت خوردن این غذاها را دوچندان می کند.

 

 

آدرس رستوران بهشت لندن

تکه ای از بهشت در جاده هارو است بهتر است قبل از رفتن به این رستوران از قبل رزرو کنید تا معطلی کمتری داشته باشید.
آدرس:
1082-1086 Harrow Road,
London
London
NW10 5NL

تلفن
02089644477

سایت رستوران بهشت لندن

در سایت زیر میتوانید منوی متنوع این رستوران که شامل غذاهای سرد، گرم، انواع سالاد و دسر های اصیل است را مشاهده کنید.

 https://www.behesht.co.uk/kensalgreen/menu/collection.html
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13299-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران بهشت لندن