رستوران مسلم

📅 بروزرسانی : ۳۰ تیر ۱۳۹۸ بازدید : 419

حتما تاکنون نام رستوران مسلم را شنیده اید. این رستوران در دل بازار قرار دارد و همیشه مملو از مشتری می باشد. مسلم را از شلوغ ترین و بهترین رستوران های تهران به حساب می آورند ولی با وجود این که مشتریان زیادی همواره در صفِ سفارش غذا هستند، کارکنان رستوران با سرعت بالایی غذاها را تحویل می دهند.

 

 

در این رستوران 3 وعده غذایی ناهار، شام و میان وعده سرو می گردد تا مشتریانی که برای خرید کردن یا گشت و گذار به خیابان 15 خرداد آمده اند بتوانند از این طریق خستگی به در کنند. ته چین های مسلم در کل تهران معروف است و افراد زیادی برای خوردن آن از سراسر تهران به بازار می روند. این رستوران در ماه مبارک رمضان هم با منوی افطار (حلیم/ آش شله قلمکار/ آش رشته/ میرزا قاسمی/ آب دوغ خیار و کشک بادمجان) میزبان روزه داران می باشد.

 

رستوران مسلم

 

رستوران مسلم دارای فضای مناسب و کافی برای میزبانی از تمامی میهمانان نمی باشد و به همین دلیل مشتریان سفارشات خود را دریافت می کنند و در فضاهای اطراف میل می کنند. البته یک سالن در بالای رستوران وجود دارد که همیشه جمعیت زیادی در آن جا در حال میل کردن غذاهایشان هستند.

محبوب ترین غذاهای رستوران مسلم نزد گردشگران تور تهران ته چین مرغ، چلوکباب، چلوکباب برگ، ته چین مرغ و بادمجان و باقالی پلو با ماهیچه می باشد.

 

رستوران مسلم

 

آدرس: بازار تهران/ نبش سبزه میدان/ کوچه حج رحیم خان/ پلاک 4

تلفن: 55602275

وب سایت: www.moslem.restaurant

ساعات کاری: 11 الی 18

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13280-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران مسلم