رستوران مس توران

📅 بروزرسانی : ۲۹ تیر ۱۳۹۸ بازدید : 303

رستوران مس توران یا مستوران یکی از بهترین رستوران های تهران می باشد که در سال 95 توجه شکم گردان تهرانی را به خود جلب کرده است. مس توران که به معنای سرزمین مس می باشد، در سال 1394 تاسیس شد. وجه تمایز رستوران مس توران با دیگر رستوران های تهران در طریقه سرو غذاهایش بود که این امر برای افراد زیادی جذابیت داشت. هر کجای این رستوران را که مشاهده نمایید اثری از خلاقیت دیده می شود. برای آشنایی بیشتر با این رستوران، در ادامه ما را همراهی نمایید.

 

رستوران مس توران

 

وقتی از درب ساده رستوران داخل می شوید، در حیاط حوض آبی به رنگ فیروزه ای مشاهده می کنید که جلوه زیبایی به محیط بخشیده است که درون آن را با گل های زیبا پر کرده اند. همچنین در سمت راست یک نانوایی سنی کوچک وجود دارد که در آن به پخت نان های سنتی می پردازند، این نان ها در کنار پیش غذا و خوراک های سفارش داده شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ورودی رستوران دارای درب چوبی و کوچکی است که از آن طریق وارد فضای متفاوت داخلی می شوید. فضای داخلی رستوران به سبک دوران صفویه طراحی شده و دارای جذابیت های بصری زیادی می باشد؛ تلویزیون قدیمی و کوچک، لوسترهای خاص، پنجره های رنگارنگ، میز و صندلی های چوبی زیبا، تفنگ های دیواری، فضاهای حجره ای خانوادگی، صندلی های لهستانی، اتوی ذغالی و دیگر تزئیناتی که در جای جای رستوران قرار گرفته گردشگران تور تهران را به وجد می آورد. در واقع گلدان های موجود در رستوران شیشه های دوغ آبعلی بوده و لوسترها نیز طاس های بسیار قدیمی می باشند.

 

 

این رستوران معمولا مملو از مشتری می باشد به همین دلیل برای صرف یک وعده غذایی (مخصوصا شام) بهتر است از قبل میز خود را رزو نمایید تا معطل نشوید. وقتی پشت میز مورد نظرتان می نشینید، یکی از کارکنان رستوران با ظرف های مخصوص (آفتابه و لگن مسی) نزد شما می آید تا دست هایتان را با آب و بهارنارنج بشویید. بعد از شستشوی دست هایتان، منوی رستوران در اختیار شما قرار می گیرد تا غذای مورد نظرتان را انتخاب نمایید. شاید غذاهای درج شده اسم های عجیبی داشته باشند که این مشکل را می توانید با گارسون به راحتی حل نمایید. تمامی وسایلی که در این رستوران موجود می باشد، یا از جنس مس هستند و یا به رنگ مس می باشند، از همین رو هارومونی چشم نوازی در این محیط شگفت انگیز دیده می شود.

 

 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این رستوران، سرو پیش غذا (نوعی ماست محلی لذیذ با نام داغ) برای تمامی مشتریان می باشد. دقایقی بعد از سرو غذا، غذای اصلی با ظاهری جالب و خیره کننده بر روی میز شما قرار می گیرد؛ غذاهای این رستوران در ظروف مسی سرو می گردد و طعمی بی نظیر دارند که خوردن آن ها برای همیشه در ذهنتان می ماند. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی ایرانی را با کیفیت بسیار خوبی میل کنید و لذت ببرید.

 

 

آدرس: میدان نیاوران/ ابتدای خیابان باهنر/ جنب مهمانسرای وزارت امور خارجه

تلفن: 26116700

ساعت کاری: 8:30 الی 24

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران مس توران

بابک امیری تیر 1399
20 نفر پسندیدند
مسینه بره چوپان ی که بر خلاف ظاهر زیبا یخ زده بود انگار از قبل اماده و فریز شده بود ما که سفارش دادیم داغش کردن و گذاشتن تو ظرف مسی

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13278-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 105 کاربران به رستوران مس توران