کافه رستوران تراس مشهد

📅 بروزرسانی : ۳ تیر ۱۳۹۸ بازدید : 828

کافه رستوران تراس مشهد یکی از کافه رستوران های جدید شهر است که در سال 1395 افتتاح شده و توانست در این مدت کم، جزء برترین رستوران های مشهد قرار گرفته و در کنار رستوران هایی باشد که قدمت های بیش از 50 سال دارند. 
کافه رستوران تراس مشهد را با نام مجموعه غذایی تراس هم می شناسند چرا که در این رستوران، علاوه بر انواع غذاهای لذیذ ایرانی، انواع غذاهای فرنگی بخصوص غذاهای ایتالیایی هم سرو می شود. همچنین در کنار منوی غذایی، منوی کافه نیز وجود دارد که شامل انواع وعده های صبحانه، کیک ها، دسرها، انواع نوشیدنی های گرم و سرد است. منوی کافه در هر ساعتی که به رستوران مراجعه کنید قابل سفارش است اما برای وعده ناهار و شام، منوهای جداگانه دارند.
رستوران محیطی مدرن، شیک و نسبتاً شلوغی دارد چرا که به لطف تعداد بالای میزها و صندلی ها بخصوص میزهای با ظرفیت بالا، در اکثر مواقع شلوغی قابل توجهی در رستوران مشاهده می شود هرچند کمتر دیده شده مشتریان هنگام ورود به رستوران، زمانی را جهت خالی شدن میز صبر کنند. توصیه می شود برای قرارهای کاری، دوستانه، گروهی و ملاقات های مختلف، کافه رستوران تراس مشهد یکی از اولویت ها باشد.

 


به غیر از محیط رستوران، کیفیت غذاها، طعم، قیمت و تنوع بالای منو مهم ترین دلیل محبوبیت رستوران هستند. وعده صبحانه به صورت بوفه ارائه می شود و این نکته را می بایست بدانید در اکثر سایت های ارائه کوپن های تخفیف، برای وعده صبحانه این رستوران کوپن های تخفیف ارائه می شود تا مشتریان هزینه ورودی بوفه را به قیمتی کمتر پرداخت کنند و همچنین، وعده صبحانه همه روزه از ساعت 8:30 الی 12:00 سرو می شود.
برای وعده ناهار، غذاهای رستوران به دو دسته ایرانی و فرنگی تقسیم می شوند. غذاهای ایرانی علاوه بر کیفیت، حجم مناسب داشته و به همراه دورچین ها و تزئیناتشان، ظاهری جذاب و خوشمزه هم دارند. در کنار غذاهای اصلی، انواع پیش غذاها هم در منو وجود دارد که امتحان کردنشان خالی از لطف نیست.
همچنین جالب است بدانید کافه رستوران تراس مشهد به لطف منوی کیک ها دسرها که همگی در آشپزخانه رستوران تهیه می شوند، در صورتیکه می خواهید جشن های تولدتان را در کافه برگزار کنید می توانید طرح کیک مورد نظر را به رستوران بدهید یا در میان طرح کیک های مختلف، طرح دلخواه را انتخاب نمائید.
آدرس کافه رستوران تراس: مشهد – بلوار وکیل آباد – بلوار امامت – بین امامت 6 و 8
ساعت کاری کافه رستوران: 8:30 الی 24:00
شماره تماس کافه رستوران: 05131660

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره کافه رستوران تراس مشهد

Reza شهریور 1399
19 نفر پسندیدند
افتضاع و بی کیفیت و گرون! لاوازا در برابرش بیست

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13268-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B3-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کافه رستوران تراس مشهد