رستوران نایب ساعی

یکی از بهترین رستوران های تهران که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته "رستوران نایب ساعی" نام دارد که از مجموعه رستوران های نایب است. ساختمان مجلل و لوکس این رستوران چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.این رستوران در حدود 120 سال است که به صورت موروثی به فعالیت خود ادامه می دهد و کباب هایی منحصر به فرد و بی همتا را سرو می کند. نخستین بار حاج علی نایب که دوستی نزدیکی با ناصرالدین شاه داشت، این غذا را طبخ کرد که از آن پس چلوکباب غذای ملی ایرانی ها به حساب آمد.
بعد از انقلاب اسلامی نایب غلامحسین که فرزند حاج علی بود، مسیر پدر را ادامه داد و به منظور راه اندازی رستورانی متفاوت در بازار یک چلوکبابی خاص را بنیان نهاد. با فوت نایب غلامحسین فرزندش ایرج نایب مدیریت امور رستوران را به عهده گرفت و رستوران نایب ساعی را افتتاح کرد. او در دوره مدیریت خود تلاش های بی وقفه ای برای حفظ اعتبار کباب نایب انجام داد. ایرج نایب نیز در ادامه راه پدر، خدمات تحسین برانگیزی را در این رستوران انجام داد که امروزه شاهد آن می باشیم.
هم اکنون مدیریت این رستوران بر عهده خواهران ساعی می باشد. این رستوران مجلل در خیابان ولیعصر واقع شده و علاقه مندان می توانند با حضور در فضایی دلنشین، از غذاهای متنوع و لذیذ آن میل کنند و در عین حال نیز از موسیقی زنده لذت ببرند.
خوب است بدانید که در این رستوران اینترت رایگان، سالاد بار و صبحانه بوفه نیز وجود دارد و در بازه زمانی 8 صبح تا 11:30 شب می توانید از خدمات آن بهره ببرید.
در این رستوران علاوه بر غذاهای گوناگون، نوشیدنی های دلچسب هم مطابق با هر فصل در منو قرار می گیرد.آدرس: ولیعصر/ پایین تر از پارک ساعی/ شماره 2220 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر