رستوران شاندیز جردن

همه مشهد را با شیشلیک ها و غذاهای بی نظیرش می شناسند. خیلی از مردم مهم ترین و تنها دلیلی که قصد دارند به مشهد سفر کنند، رفتن به رستوران های محبوب و پرطرفدار شهر و میل کردن بهترین شیشلیک ها و کباب ها است. اما در تهران، رستوران شاندیز جردن تنها رستورانی در سطح شهر است که انواع غذاها و شیشلیک ها را با بهترین کیفیت ارائه می دهد بطوریکه مورد تایید همه بوده و کیفیت رستوران شاندیز جردن، در حد رستوران های محبوب مشهد است.

رستوران شاندیز جردن در جردن، بلوار صبا، پلاک 24 قرار دارد. رستوران دارای پارکینگ می باشد اما مشاهده شده اکثر مردم خودروهای خود را در اطراف رستوران پارک می کنند لذا چندین پارکبان در اطراف رستوران حضور دارند تا جای پارک خودرو را تامین کنند.

همانطور که در انواع رستوران ها ذکر کردیم، رستوران شاندیز جردن جزء رستوران های "پریمیوم کژوال" بوده و از لوکس ترین رستوران هایی می باشد که مردم می توانند بهترین غذاها را در آن میل کنند. به دلیل کیفیت بالای غذا، رستوران همواره شلوغ است لذا نمی توانید توقع محیطی دنج و آرام را از همچین رستوران لوکسی داشته باشید.

رستوران انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند و اخیرا غذای "کباب لقمه" را به منوی خود اضافه کرده و مردم می گویند که همچنان این غذا کار داشته و فعلا مقداری چرب است اما باقی غذاها، بسیار لذیذ و با کیفیت هستند و در ازای آن، قیمت بسیار بالایی دارند.

مهم ترین و جذاب ترین قسمت رستوران، بخش وی آی پی است. برای اینکه بتوان وارد بخش وی آی پی شد می بایست هزینه بسیار بالایی به ازای هر نفر پرداخت نموده و سپس وارد لوکس ترین قسمت رستوران شد. در قسمت وی آی پی، هر میز یک گارسون دارد که به لطف آن، مردم از خدمات مناسبی برخوردار می شوند.

در قسمت وی آی پی منویی برای انتخاب غذا وجود ندارد لذا گارسون ها ابتدا انواع پیش غذاها، سپس غذاهای اصلی و در آخر، انواع دسرها را بر سر میز می آورند و جالب است بدانید در صورتیکه وعده پیش غذا، غذای اصلی یا دسر تمام شد می توانید به صورت رایگان آن را شارژ کنید. پس از میل کردن غذا در قسمت وی آی پی، گارسون شما را به سمت بخش کافه رستوران هدایت می کند. در این قسمت انواع نوشیدنی های گرم، سرد و غیره سرو می شود و در کنار آن ها، انواع قلیان های وی آی پی نیز وجود دارد.

در آخر خوب است بدانید اگر به دنبال رزرو رستورانی لوکس و غذاهای بی نظیر برای قرار های دوستانه، کاری، تولد و غیره هستید، رستوران شاندیز جردن بهترین گزینه در شهر تهران می باشد.

ساعت کاری رستوران همه روزه از ساعت 12 الی 15 و 19 الی 23 است.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما