رستوران میخوش

میخوش، نام رستورانی است که درصد بسیار بالایی از مردم آن را می شناسند. رستورانی با محیطی شیک و نسبتا لوکس، سرو انواع غذاهای لذیذ و بسیار با کیفیت، پرسنلی با برخورد عالی، مدیریت بی نظیر و غیره که باعث شده رستوران میخوش یکی از بهترین گزینه ها برای قرارهای دونفره، قرارهای کاری و خانوادگی باشد.

قدمت رستوران میخوش به سی سال پیش باز می گردد. امروزه رستوران میخوش پنج شعبه در بلوار فردوس شرق، یوسف اباد، شهر آرا، سهروردی و فرمانیه دارد که در میان آن، شعبه بلوار فردوس شرق محبوب ترین شعبه این رستوران به شمار می رود.

شعر اصلی کار میخوش، کیفیت است و همچنین شعار میخوش "کیفیت ما تبلیغ ماست" این موضوع را ثابت می کند. تا به حال مشاهده نشده کسی به میخوش برود و از کیفیت غذاها ناراضی باشد. یکی از نکات مثبت غذاهای رستوران میخوش در کنار کیفیت، مقدارشان است. ممکن است در میخوش شما بطور مثال سالاد سزار، پیتزا و یا غذاهای مختلفی را سفارش دهید و با توجه به قیمتش تصور کنید که حجم غذاها همانند سایر رستوران ها است و قیمت بالا بخاطر لوکس و محبوب بودن میخوش می باشد اما هنگام سرو غذا همه چیز برعکس می شود. غذاها حجم بالایی دارند و اصولا دو تا سه نفر را می توانند سیر کنند و همچنین، اگر به قیمتشان هم توجه کنیم متوجه می شویم بسیار بهتر از سایر رستوران ها است.

شعب رستوران میخوش:

شعبه بلوار فردوس شرق: بلوار فردوس شرق، نبش رامین شمال.

شعبه شهر آرا: شهر آرا، خیابان آرش مهر، بین 38ام و 36ام.

شعبه یوسف آباد: یوسف آباد، بالای میدان سلماس.

شعبه سهروردی: سهروردی شمالی، پایین تر از میدان پالیزی.

شعبه فرمانیه: فرمانیه، خیابان صالحی.

لازم به ذکر است شعبه بلوار فردوس شرق، رقبای زیادی در اطراف خود دارد که تنها دلیل برتری آن ها، اخذ مالیات کمتر می باشد.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر