رستوران آل کورونه

ونیز یکی از محبوب ترین و زیباترین شهرهای توریستی می باشد که هرساله پذیرای میلیون ها گردشگر است. علاوه بر مکان های گردشگری، رستوران ها و کافی شاپ های بسیار خوبی در این شهر افتتاح شده که هر یک طرفداران خاص خود را دارند. رستوران آل کورونه از بهترین رستوران های شهر ونیز به حساب می آید.
رستوران آل کورونه در هتل آی ریلی واقع شده است. قرارگیری این رستوران در هتل معروف آی ریلی سبب شده تا گردشگران تور ونیز استقبال خوبی از آن به عمل آورند. منوی رستوران آل کورونه فصلی و متنوع بوده و در هر فصل لیست غذاهای آن تغییر می کند که گردشگران تور ونیز می توانند آن ها را سفارش داده و میل کنند. البته لازم به ذکر است که بگوییم برخی از غذاهای محبوب به صورت ثابت در این رستوران سرو می شود. علاوه بر غذای اصلی، پیش غذاها و دسرهای دلچسبی در این رستوران سرو می شود که گردشگران تور ایتالیا می توانند از آن ها بهره ببرند.
جالب است بدانید که غذاهای این رستوران باکیفیت، در ظروفی مخصوص سرو می شود که این ظروف به روشی خاص تهیه می شود و این امر یکی از وجه تمایزهای این رستوران با سایر رستوران های ونیز می باشد. کارکنان رستوران سرویس دهی بسیار خوبی به میهمانان می دهند و میهمانان همواره از رفتار آن ها رضایت دارند.
فضای رستوران آل کورونه بسیار صمیمی و دلنشین بوده و گردشگران تور ونیز از میل کردن غذای خود در این فضا لذت می برند. میز و صندلی های موجود در این رستوران، ساده و به رنگ نسکافه ای و قهوه ای می باشد. پنجره های بزرگی در فضای داخلی رستوران در نظر گرفته شده، که نور خوبی به فضا می بخشد و مزین به پرده هایی کرم رنگ است.
آدرس: ایتالیا/ ونیز/ کاله فاوا/ هتل آی ریلی 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر